Warto przeczytać!

Aktor znakomity i nie trzeba,mam nadzieje,nikomu tego udowadniać…Tutaj jednak mamy fragmenty wywiadu dotyczacego otaczającej nas rzeczywistości,plus pare znakomitych spostrzeżeń…
Nikt nie przebije Stuhra z czasow jego pierwszego pobytu w szpitalu ale K.Kowalewski tez ma cos do powiedzenia.Warto!

3 polubienia

Ruch i dieta. Proste.

chudy grubego nie zrozumie… :wink: :wink:
pogratulowac, ze znalazl dietetyka, ktory trafil w przyczyne tycia.
rozrzucanie okruszkow przez “rzadzace elyty” - temu ziarenko, temu plewy i niech sie bija… to tak bardziej polityczne okreslenie tego taplania sie w postpeerelowskim blocie.

1 polubienie

Oględnie rzecz biorąc,nie mialem na mysli jego zdrowia.

@Devil Pan Krzysztof Kowalewski ma 83 lata.
Dieta, jak najbardziej, ruch, jakby mniej wskazany w tym wieku.

2 polubienia

Pan Kowalewski, to znakomity aktor oraz mądry człowiek.
Zapodany artykuł przeczytałem wcześniej na WP. Zgadzam się z każdym słowem artysty.

Zajrzałem też na komentarze. Zgroza! Zwolennicy PiSu dali w nich klasyczny wręcz pokaz ignorancji, nienawiści, a przede wszystkim, po raz kolejny pokazali, nieporadność językową.

Wcale się nie dziwię, że wybrali Dudę, takiego samego ignoranta, jak oni.

5 polubień

Tym razem nie zajrzałem i juz chyba tego nie zrobie.Inny rodzaj bydła [a moze ten sam?] wypowiadal sie pod artykulem o wizycie dziewczyny z Białorusi i na dzisiaj mam serdecznie dosyć zasyfionego polactwa.
Cztery dni temu,oglądaliśmy Misia po raz kolejny…Ja to juz chyba do grobowej deski bede przy tym kwiczał ze śmiechu :joy:

2 polubienia

Ten sam. rodzaj bydła.

Doszło do tego, że ci co wybrali PiS, wybrali dla siebie bardzo dobrze. Rząd i jego wyborcy, to identyczny stan umysłu. Przykro mi to pisać, bo nie wszyscy z tych ludzi są, ale większość, zdecydowanie, tak.

A największą tragedią jest to, że praktycznie polska polityka nie ma alternatywy.

4 polubienia

No,uważam ze ma alternatywe.Ale faktycznie,nie w praktyce.Te wszystkie 8,11 czy 6%,mają sie nijak do 40%.Celowo nie wymieniam tu PO bo to nie jest dla mnie żadna alternatywa.

3 polubienia

Ja nawet nie wiem kto to :wink:

Wiem, że lubisz komedie. Obejrzy sobie film; Brunet wieczorową porą. Popatrzysz sobie na komunę w Polsce i na znakomitych aktorów. Takich już nie mamy.
Głównego bohatera gra Kowalewski. A w Ogniem i mieczem gra Zagłobę.

3 polubienia

Mówisz, że aktorstwo się cofa zamiast rozwijać ? Czy masz na myśli bardziej, że styl aktorów się zmienił i czujesz sentyment do dawnych aktorów ?

Aktorstwo to umiejetnosc zagrania od zebraka po cesarza. No chyba, ze jestes naturszczyk i kamera (plus operaror i scenarzysta) cie lubia. Wspolczesni aktorzy to najczesciej dekoracyjni z lapanki i majacy trudnosci zagrania samych siebie (nie dotyczy to tylko polskich przedstawicieli tego zawodul

3 polubienia

Zaraz mu skoczy do gardła dyżurny treser… dla żartu zwany ministrem bez kultury

4 polubienia

Zapewne.
Z nienawiści do autorytetów czy jakby na to nie spojrzeć,elity,zrobią wszystko.Klasa robotnicza przeciez oczekuje przewodniej roli partii w narodzie…

2 polubienia

To prawda. Nadal tę samą śpiewkę co Gomułka stosują. Jak to idzie? Nadzwyczajna kasta… układ… Łżeelity… wykształciuchy… lewacy… walka klas jak nic

3 polubienia

I ludzie tak to odbierają.Nie wszedzie,nie masowo ale…Co czlowiek wie o Polsce “b” i"c" tak na serio?Przyznaje ze po kilku wizytach w takich miejscach gdzie rano wrzeszczy tv sniadaniowa z “jedynki” a wieczorem atakuje cie disco polo,odchodzilem przerażony.Przed wyborami odczuwałem to jak cos z lat 30-tych u naszych sąsiadów z lewa i z prawa…Ledwo skrywana agresja i napiecie na każdym kroku…

3 polubienia

Ja mam okazję rozmawiać z ludźmi ze ściany wschodniej… niby normalni, ale w tym względzie jednak nie

1 polubienie

Medycyna estetyczna stoi otworem, niekoniecznie dietetyk.
Jak siły woli brak, to żaden dietetyk nie pomoże.

Przyczyny tycia sa bardzo rozne.
Od slabej woli po genetyke i hormony.

1 polubienie