Wasz ideał kobiecej urody

Jaki jest? ps Ktoś powiedział, że “mężczyźni lecą na cycki, tyłki i szpilki” (przepraszam za dosłowność).

1 polubienie

Nie mam określonego ideała kobiecej urody. Pociąga mnie charakter i rozum.

4 polubienia

U mnie gorzej. Bo mnie już sam rozum wystarcza…przez to, co się dzieje wokoło.

2 polubienia

Ten kto to powiedzial to albo duren,albo po prostu obraca sie w srodowisku ktorego opisywac w tak piekny dzien nie zamierzam…
Kobieca uroda to cos co stanowi temat niewyczerpany.Byc moze ktos sie porusza w ramach okreslonych jakims stereotypem ale mi zawsze bylo blizej do tego co przytrafilo sie starszemu koledze.Cale zycie uganial sie za blondynkami a zakotwiczyl przy pierwszej napotkanej brunetce :joy:
Moge powiedziec jedynie ze sama uroda to nie wszystko.Poza tym…Nawet piekna dziewczyna potrafi byc paskudnie"brzydka".Wewnetrznie lub za pomoca ciuchow,makijazu itp.
I na odwrot.Tzw. brzydkie kaczatko to czesto opoka normalnosci,wewnetrzne piekno itd.
Jak to wyposrodkowac?
Nie da sie i cale szczescie bo gdyby wszystko dalo sie zmierzyc,obliczyc,ponazywac nie bylo by w swiecie fantazji,zachwytu,poezji…A to chyba gorsze niz koszary :face_with_raised_eyebrow:
Ale zeby juz nie unikac konkretu…
Marion Cotillard,Ava Gardner,Kim Novak,Linda Darnell [!!!],Gene Tierney [!!!],Claudia Cardinale,Grace Kelly,Joan Fontaine,Greta Garbo,Suzanne Pleshette…Kolejnosc dowolna.Plus Michelle Pfeiffer i MM.
Tyle jesli chodzi o moje oko :slightly_smiling_face:

5 polubień

Idealna kobieta to taka z którą porozmawiać jest tak samo przyjemnie jak pójść do wyrka …

9 polubień

Szczupła, wysoka, długie włosy.
Może być mądra :wink:

2 polubienia

Ale nie musi? :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Kochany… już krecia Pataczkówna z “Przekroju” wiele lat temu stwierdziła, że “lepiej być głupią, niż mieć krzywe nogi, bo głupoty tak od razu się nie zauważa” :slight_smile:
Prawda?

5 polubień

Prawda.Choc czytywalem kiedys inne zapewne,strony w Przekroju. :innocent:

1 polubienie

A ja cały od dechy do dechy. Prawdziwa prasa, to już przeszłość. Teraz ludzi interesuje, jakie majtki ma Doda.

3 polubienia

Dla mnie to bylo nieznosne gledzenie ktoremu ulegali nawet tacy mistrzowie piora jak Agnieszka Osiecka.Nigdy nie ukonczylem nawet jednego artykulu Stefanii Grodzienskiej…Do tego ten nie do wytrzymania R.M Gronski…Kern?To samo a nawet gorzej…
Na szczescie byly jeszcze “pierwsze 3-4 strony…
Moze dzisiaj to bym inaczej ocenil ale wtedy…Do tego czytelnika Przekroju potrafilem do niedawna rozpoznac na kilometr.
Owszem,jak na komune,dobrze ze w ogole to istnialo.Bylo wtedy kilka tytulow ktore nie mialy odpowiednika w"obozie”.Jak chocby Kino,Szpilki,Forum [przegląd prasy zagranicznej],Tygodnik Powszechny,Mag.muzyczny"Jazz"czy Jazz Forum.I patrzac przez taki pryzmat,faktycznie,bylo lepiej niz obecnie.

Bardzo lubiłem Grodzieńską, mam nawet książkę z jej felietonami. Kern, to dla mnie też był gość, czytać należało między wierszami.

A w ogóle to jeszcze Sportowiec, świetny tygodnik, miesięcznik Boks, Skrzydlata Polska, ale do czasu, bo później się skundliła po zmianie naczelnego…

1 polubienie

Nie draznij byka…
https://images.app.goo.gl/ssi3o6mMmSupgWup6

Głos, zapach , styl i to czy ma swoje zdanie. Cycki nooo nie. Tyłek? nie a szpilki? nie chciał bym kalekiej dziewczyny. W szkole średniej była dziewczyna z super wzięciem. Wielkie piersi, szpileczki i dziś ma 44 lata i chodzi dość słabo.

2 polubienia

Szpilki… W życiu tego czegoś na stopach nie miałam i mieć nie zamierzam. Powodzenie? Wprost przeciwnie ,zawsze miałam i nadal mam,niezależnie od ubioru,wagi,wieku itd…Sie ma to “coś” to i powodzenie się ma
:stuck_out_tongue_winking_eye:
Tak wiem,na skromność nie umrę,ale takie są fakty…:person_shrugging:

8 polubień

masz rację Iwonka (modka) proszę o kolorek

Padłam :joy::joy::joy:

4 polubienia

@okonek proszę o kolorek dla koleżanki

I do tego świetne, na wysokim poziomie krzyżówki :slight_smile:

2 polubienia

Osiecką lubiłam, ale Grodzieńską wielbiłam :slight_smile:

1 polubienie