Wasz ideał kobiecej urody

Wychodzi więc na to, że włosy są niedoceniane. Gdy dziewczyna nie ma włosów lub ma je za krótkie, to nawet najlepsze cycki, tyłek i szpilki prawdopodobnie niewiele pomogą.

Ostatnio strasznie podoba mi się, gdy dziewczyny mają grzywkę i raczej wolę rude, ale to już zależy od konkretnej dziewczyny.

Oczywiście przypuszczam, że pytasz się głównie o wygląd, bo oczywiście sam wygląd to jeszcze nie wszystko. Dobry charakter, “nadawanie na tych samych falach” itp. może bardzo dobrze zrekompensować braki wyglądu.

2 polubienia

I an pewno to pierwsze co zauważasz :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Pierwsze, co zauważam, nie stanowi o podobaniu się. Aby tylko za gruba lub za chuda nie była. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Birbant nie ściemniaj,pierwsze na co zwrócisz uwagę to co ma w torbie z zakupami. Ma piwko czy nie ma?:grin:

6 polubień

Kobiety też mogą tu pisać?
Jeśli tak, to… im brzydsza koleżanka, tym bardziej mi się podoba! :wink:

9 polubień

…zapomniałaś o jej ciuchach i butach: czym gorzej ubrana tym lepiej.

6 polubień

Kurczę! Skąd wiedziałaś? :astonished: :sunglasses:

5 polubień

babytakiesom

4 polubienia

@joko @Nunu Trochę podzielam wasz sposób myślenia, z drugiej strony gdyby siostrzeństwo i solidarność kobieca były na pierwszym miejscu, to panowie martwiliby się czy są w naszym typie…

3 polubienia

I to jest właśnie powód, dla którego musiałam odpuścić mój ostatni obiekt zainteresowania.

Nie mam określonego typu urody kobiecej, który mógłbym nazwać ideałem. Różne niuanse sprawiają, że wizualnie raz mi się spodoba niska brunetka, innym razem wyższa blondynka, czy też jakieś coś rude i wredne. :wink:

4 polubienia

Przypomniales mi fajnego rudzielca.Bryce Dallas Howard…Ale to bylo dawno… :wink:

2 polubienia

Jeśli pytanie jest o URODĘ, to oczywiście, że cycki, tyłki i wszelkie inne krągłości.
Jasne, że uroda przemija ale na co dzień liczy sie to “coś”.

2 polubienia

Monica Bellucci, Penelope Cruz, Nigella Lawson.

1 polubienie

Ale umówię się z tą, która ma krzywe nogi i mam o czym z nią porozmawiać, a nie z tą głupią.


Ok. Umówię się z obiema :rofl:

3 polubienia

Kolacja zjedzona?

1 polubienie

Wystarczył by portret Anny Jagiellonki. Ponoć Stefan Batory tylko noc poślubną z nią spędził, ale kto go tam wie? Ważne, że był władcą jak należy. Ostatnim takim.

6 polubień

Ogolnie to te ksiezniczki i krolewny urodą nie grzeszyly.
Pod tym wzgledem to juz lepiej z hodowla zwierzat uzytkowych bylo…
A dodajac do tego zasadę, ze starych panien w wieku 52 lat z zalozenia nie upiekszano na portretach?
Zreszta jako córką i pewnie “wypadek przy pracy” specjalnie sie nia nie przejmowano.
A wydac za maz ten caly fraucymer splodzony przez Zygmunta Starego latwo nie bylo. Byle komu nie wypadalo, wiec biedula uwiedla gdzies w zakamarkach zamkowych.
Moze w zwiazku z tym i charakteru zlosliwego byla? W koncu Bona tez do lagodnych owieczek nie nalezala.

3 polubienia

Magda Mołek jest apetyczna.

1 polubienie

Mra te au
Kto to?