Wasz ideał kobiecej urody

Cycki, tyłki, szpilki używa każda, więc w praktyce ideałem jest każda, zwłaszcza że nie jest wydzielone małe czy duże. Tyle widzą ślepi, celebryci, ludzie bez wyobrażani nie mający nic do powiedzenia, pustaki. Normalna osoba szuka hm rzeczy ukrytych np osobowość, mądrość, empatia itd. Można stwierdzić że każda dąży do ideału, pomimo że każda coś tam ma za uszami do ukrycia. Ideały nie są stałe, kwestia chwili, czasu czy zrozumienia naszych potrzeb

2 polubienia

Zapomnialem wstawić ale moze to i lepiej by bylo osobno…

1 polubienie

Miau jak powiedzial dzielny Winnetou

1 polubienie

Kazik…mówisz, jak seryjny bigamista (!) …ale może to i lepiej, że masz tyle ideałów.

Niesamowite, ja i bigamista :stuck_out_tongue_winking_eye: mi z nim nie po drodze . To że idę na kawę czy spacer z koleżankami to jest coś złego ?, Lepiej się przejść gdziekolwiek niż siedzieć w domu. Lepiej że w porę przyszło opamiętanie, zadziałała odpowiedzialność i otwarty umysł niż póżniejsze kłopoty. Znajomości do niczego nie zobowiązują w kraju czy poza. Poza tym się nie ślinę na widok każdej kobiety, jeszcze nie byłem desperatem, nie muszę przebierać, jest odwrotnie, jestem stały w postanowieniach, uczuciach, nie marzę, nie walczę z losem, kogoś chciejstwem itd

2 polubienia

A to znaczy się bezkarnie zachwycasz i podziwiasz?
Ja właśnie robię nogę… przynajmniej mogę się przejrzeć w witrynie sklepowej stoją na pasach po drugiej stronie.

1 polubienie

Czemu bezkarnie ? Co mam podziwiać ? Kobietę jaką ?. Jesteście nie przewidywalne, trudno obliczalne, większość to egoistki. Myślenie o was to kara za nic. Zaprosić was do kawiarni to już spekulacje i robaczywe myśli. Mnie z wami łączy tylko życie, i to że się mijamy na chodniku, uśmiech dla was… ee

Robaczywe to są śliwki
Chłop łasy na glasknie :innocent:

2 polubienia

image

Kawa na ławę

4 polubienia

@kaziu Że nieprzewidywalne to prawda, a egoizm dzielimy z Wami fifty fifty :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Nie

Temat na śniadanie

Rozczarowały Cię …one tylko chciały Twojego dobra. A że Ty nie pozwoliłeś sobie go odebrać to …A mężczyznom chodzi tylko o jedno. I remis teraz w ocenach płci zrobiłam…

2 polubienia

Sarkastyczna, ironiczna kobieta potrafiąca śmiać się z własnych zalet i wad zawsze będzie dla mnie seksowna, mądra i piękna!

Poznając człowieka (płeć nie ma znaczenia) ogromne znaczenie ma dla mnie poczucie humoru.
Czarny humor mile widziany ! :black_heart:

10 polubień

sokół maltański?

Polubilem bo bardzo wysoko cenie autoironie [nie mylić z tanią kokieterią!]
Ale w temacie"ideal kobiecej urody",brzmi to wrecz zabawnie :wink:

2 polubienia

Tak naprawdę wpis to osobisty pogląd, ale skoro Cię to rozbawiło. . . :wink:

Wnętrze wpływa również na urodę i sposób bycia kobiety. Zatem taka interpretacja.

2 polubienia

Jak się nie odezwie, to może na oko nie wpływa.

Jeśli ktoś nie ma ideału wizualnego to rozpatruje inny wariant. :wink:

3 polubienia

Phi, 4 lata temu Arabia Saudyjska stworzyła radę do spraw kobiet…

4 polubienia