Wasze i moje opinie + wnioski haha XD

Birbant nadal w szpitalu. Benasek zajęty. Ciekawych pytań i tematów na forum brak…

Zastanawiam się czy nie wrócić na forum za jakiś miesiąc bo czuję się tu nieco zbędny a poza tym mam sporo pracy. I tak się zastanawiam czy nie zająć się czymś produktywniejszym

Wiele pytań/ tematów na forum prędzej mnie zniechęca niż zachęca do zaglądania tutaj

Nie wydaje się wam że to forum najlepszy czas ma już za sobą xd?

3 polubienia

Na pewno stałem się bardziej wybredny i krytyczny względem tematów które mnie interesują bo i czasu sporo mniej - moja opinia

1 polubienie

Aktualnie nie jestem w szpitalu, ale bywam tam od czasu do czasu.

6 polubień

Wiadomo rodzina ma swoje prawa u Benaska.
Trochę tutaj zagoniliśmy się bez sensu wokół własnego ogona. Skoro nie umiemy zadawać już pytań i bez końca powracamy do pytań, które są odświeżane zupełnie bez sensu. Może to zniechęcić najambitniejszych, a co dopiero nas… Uważam, że te z 5 pytań powinny być już zakazane, gdyż wnoszą ogólną dekadencję, niż dokładają się do rozwoju.
Prawdopodobnie podejmiesz najwłaściwszą decyzję, skoro masz co robić w realu.
To ci odnowi prawdziwy dystans do spraw, które mają mniejsze znaczenie w życiu.
Ja też w zasadzie tutaj zmuszam się, żeby być obecnym.

To forum, to jest tylko czystym sentymentem, tego co było kiedyś. Nie udało sprowadzić się tutaj masowo większej ilości osób, i to dlatego jest jak jest. Na stałe wypowiada się może około 30 osób, to naprawdę nie jest dużo… Nie wiadomo skąd brać by można nowych osób, niż tylko tych pogubionych ze starego forum Pytamy.pl
Dekadencja…

1 polubienie

Jestem tu każdego dnia.

To, że się mniej wypowiadam, nie wynika z tego, że doszedł maluch.
Maluch jest ze mną a ja dalej robię to co do tej pory.

Jako, że nie mam w zwyczaju marudzić, przemilczę więc dlaczego taka sytuacja.

5 polubień

Rozumiem że jesteś zajęty ale mimo to zdarza ci się tu wypowiedzieć. Czyli tak samo jak ja a może nawet częściej tu jesteś mimo wszystko

1 polubienie

To forum to taki senior w oknie. Dużo gada ale przynudza.
Przerwa nie poprawi sytuacji.

3 polubienia

Też mam podobne wrażenie :confused:

1 polubienie

Tee, junior, a ty kiedy przestaniesz truć…?

3 polubienia

Mnie się tu podoba.Same miłe panie i jak napiszę jakąś głupotę to raczej mało mnie strofują.Czyli,może być.

3 polubienia

To taki brydżyk trochę. Tak się tu kulamy powoli :kissing_heart: :hugs:

3 polubienia

kiedyś to było… lata 2008 ech…

to czego brakuje temu forum to marketing, nowi ludzie nie przychodzą. Może jakiś wp czy inny onet byłby zainteresowany wykupieniem? Nie rozumiem czemu interia z rezygnowała z pytamy.

To forum jest prywatne postawione na serwerze kanadyjskiej firmy która należy do żony admina czyli @Szczery_do_BULU więc sprzedaż odpada choćby ze względu na to że serwer jest za granicą a WP,Onet to giganci polskiego rynku działający na polskich serwerach Do tego różnice prawne i dużo odległość Zresztą jesteśmy zbyt mali żeby oni się nami zainteresowali bo jest tu max 30 osób dla nich to żaden zysk Do tego zauważ że pierwszego pytamy pozbyła się najpierw Interia a potem WP je kompletnie olało klasyfikując jako archiwum po czym kasując za parę lat Więc nie kupią kolejnego forum zresztą wszyscy się teraz forów pozbywają i je kasują Nawet FB zdaje się być przeżytkiem kiedy pojawił się TIKTOK a co dopiero klasyczne forum…

1 polubienie

Nowych można ściągnąć.Na początek gdyby każdy przyprowadził jedną nową osobę to już coś.
Byłem w gorszej sytuacji.Kilka lat na pewnym forum,potworzyły się przyjaźnie,któregoś dnia wchodzę i nie ma - nie istnieje a później się okazało,że administrator nie powiadamiając nikogo forum zamknął i wystawił na allegro.Kilka lat w necie się szukaliśmy…bo nie wszyscy się wymieniliśmy prywatnymi namiarami.

2 polubienia

To wiadomo nie od wczoraj że forum ma lata świetności za sobą ostanie dobre lata dla tego forum to 2013/14 rok po tym olało nas WP nie było reklamy ludzi ubywało forum sypało się pod kątem technicznym Od 2015 roku wszyscy zaczęliśmy politykować co innych odepchnęło No i goście robili co chcieli robiąc szambo z pytamy Mówisz to tak jakbyś nie był tu ostanie lata…Nowe forum to tylko pokoik do spotkań nawet nie pełno prawne forum

1 polubienie

Takie próby już były jak przenosiliśmy ze starego forum na to 90% ludzi nie przeszło albo odeszło jeszcze wcześniej

1 polubienie

w 2014 to już moderatorom odbijała szajba, przed 2014 lepiej było… w ogóle odką zmienili wygląd stronki, 2012? to zaczęło być coraz gorzej

1 polubienie

Z tymi moderatorami to prawda

Kolega :smiling_imp: to nie marudzi tylko wtedy, kidy śpi albo pije.
Lub ma nadzieje, ze zalapie się gdzies na krzywego ryja :wink::rofl::rofl::rofl:
A ze tematy bywaja odkopywane? Wiekszosc z nich po kilkunastu wpisach przestaje miec cokolwiek wspolnego z wstepnym pytaniem. Oczywiście są wyjatki, ale to juz zależy od pytającego, czy zastrzegl sobie nieodbieganie od tematu. :innocent:

2 polubienia

Ściągnąłem kiedyś jedną osobę. (Autentyk)
Ta nawet miała chęć pogadać, ale pech chciał że trafiła na tego wariata co chciał zaorac cały kraj, zniszczyć kompletnie a w to miejsce zbudować 4 mrowiska dla ludzi. Potem jeszcze dyskusję jakby ona miała w ogóle sens
–Gdzieś ty mnie przyprowadził? Pytała się.
Ty nie chciej wiedzieć co sobie potem pomyślała.
I tyle jej tu było.
Są inni co się z wariata cieszą, jak go tu widzą.
Sami jesteśmy winni że jest jak jest a ja już więcej nikogo nie sprowadzam.

3 polubienia