Wasze i moje opinie + wnioski haha XD

Kupiłem je 10 lat temu w australijskim sklepie w Berlinie niedaleko Alexanderplatz. Ciekawe czy sklep jeszcze istnieje…

3 polubienia

Jak mu się da piwa, to mu marudzenie przejdzie… :rofl:

4 polubienia

Idę stąd. Kupię piwo. Będę nim kwiatki myć! :wink:

4 polubienia

Swiętokradczynia i profanantka!! :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nieeee, jak chcesz przywiozę Ci piwo do kwiatków. Piszę poważnie. Ja go nawet zimnego nie jestem w stanie wypić…

2 polubienia

To ja zapytam pana w Żabce, które piwo jest niesmaczne i takie kupię do mycia kwiatków. :joy:

2 polubienia

Fikusowi to nawet lodzkie szczyny od Anstadta z poprawiona przez PRL recepturą sluzyly. Kwiatki wybredne nie są

2 polubienia

Niemieckiego Oetingera albo Padeborna kwiatkom dać, ale, jak ktoś chce się ich pozbyć…

Pelargonia wytrzyma wszystko i poprosi o wiecej…:rofl:

Zaiste, moc pelargonii jest niepomierna… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jak to czemu? Bo PiS i inni dla których byliśmy nie wygodni zrzucili się na likwidację strony! Na szczęście dla nich nie zamierzam większości spraw poruszać ponownie. O ile nic mnie do tego nie zmusi

Ja te same tezy powtarzam od ostatnich kilku lat ale lubię się na tym forum powtarzać haha :saluting_face: :ghost: :man_genie:

Wstaw linka do dyskusji to kliknę bo nie chce mi się szukać a nie orientuje się bo jak mnie coś na starcie nie zainteresuje to olewam od razu

To ten temat

1 polubienie

A bo tu źle? Fora są skansenami.
Ale czesto też alternatywą dla masowki FB. Czy jednak odglupiaczem na tiktoka.
O Twitterze nie będę się wypowiadać, bo nie korzystam.

2 polubienia

Nie mówię że źle po prostu przedstawiłem fakty dedlexowi na jego propozycje sprzedaży Wp,Onetowi naszego forum

2 polubienia

Biznesu na nas nie zrobi :joy::joy::joy:

2 polubienia

Fora w przeciwienstwie do fejsow, twiterrow czy tik tokow sa anonimowe.