Wasze internetowe Nicki

Pewnie sporo osób ma konta w innych miejscach w przepastnym internecie.
Czy wszędzie postanowiliście mieć tą samą nazwę?

1 polubienie

Ja tu kilka lat temu przyszłam z innego forum, gdzie mój nick jest prawie identyczny. Avatar też taki sam jak miałam tam (tam już zmieniłam). Po to, by mnie mogli odnaleźć. Niektórzy odnaleźli (prawda @Nunu ?).

4 polubienia

Na FB jestem jako Michał Ohio. Na koncie Xbox i PS jako Theli. W banku jako…1985 :wink:.

4 polubienia

A Ty @Conradus masz taki sam nick jak na swoim poprzednim forum?

Na poprzednim forum skąd musiałem się ewakuować miałem inny.Tutaj nawet zmieniłem avatar niedawno aby rozpocząć życie od nowa-co prawda już mnie pewna osoba namierzyła po nim ale na całe szczęście ona jest miła i w porządku.
Dzisiaj sobie policzyłem,że od lat nazbierało mi się 7 nicków (za dużo stanowczo).

2 polubienia

Teraz to mnie zaciekawiłeś wręcz niemożliwie. Czy znałam Cię pod którymś z Twoich poprzednich nicków na innym forum?
Ja się akurat ewakuować nie musiałam, ale chciałam, bo moje poprzednie forum bardzo się zmieniło i przestało mi się podobać.

2 polubienia

Laflx
Garnituroman
Polaczek

2 polubienia

Nie wiem czy znasz ale nie chcę pisać bo jakieś wredne babsko może tu za mną się przywlec z poprzedniego forum.

2 polubienia

Rozumiem. Wobec tego nie pisz. :wink:

2 polubienia

Absolutnie nie! Tutaj jestem przypadkowo, wpadając nie myślałam nad nickiem, więc wklepałam pierwsze co mi przyszło do głowy. No, ale zostałam i mój nick też :slight_smile:

6 polubień

Jestem leniwa. Oprócz ksywki okonek mam druga, wcześniejszą

1 polubienie

Jak nas ze starego Pytamy, porąbana WP przerzuciła na Kafeterię, to nie chciało mnie tam wpuścić, jako birbanta. Widocznie za szlachetne dla nich było… :rofl: To podziałałem tam, jako Klincz.
Ze 20 lat temu działałem na elbląskim forum; Piłka Ręczna Kobiet -EB jako Apaj, a na całkiem fajnym historycznym, jako; keraj- xpil.

Na fb, na którym już praktycznie nie bywam, podpisany jestem swym imieniem i nazwiskiem.

Szkoda mi tylko tego historycznego, bo tam, naprawdę zwołali się ludzie mający pojęcie o temacie. Ale to forum nagle znikło. Zdążyłem pobyć na nim ok. trzech miesięcy.

2 polubienia

Jak WP nas wrzuciła w szamboterie? Tonacy brzytwy sie chwyta :rofl::imp:

1 polubienie

Na fejsie chyba jestem z imienia i nazwiska.Na cyclingnews collins01 bo tak zostało.Na Classic rock z imienia i nazwiska.

2 polubienia

Na FB to używam tego co dali mi na chrzcie :partying_face::partying_face::partying_face:

1 polubienie

Na Fb jestem z imienia i skrótu od nazwiska,podobnie na MeWe(to taki Fb mało znany bez śledzenia i raklam).<- mało tam ludności ale można fajne grupy tworzyć lub do jakiejś się zapisać.
Na forach takich jak to używałem przeważnie swego imienia lub lekko zmodyfikowanego.
Na jednym z forów czy for (nie wiem dzisiaj jak się pisze bo jest 49 st.C) spotkałem chyba Devila…
P.S.
Prawie w nocy nie spałem bo się martwiłem,że Joko się na mnie obraziła bo nie chciałem jej napisać za dużo …ale może nie?! …no zobaczymy :wink:

2 polubienia

@Conradus , no co Ty… Za co miałabym się obrażać? Czasem na forach są przepychanki i zdarzają się wredni userzy i naprawdę rozumiem to, że nie masz ochoty na to, by tu za Tobą przyłazili i psuli Ci humor.
Jeśli rozpoznałeś mnie z poprzedniego forum to przedstaw się na priwie, chociaż bliższymi znajomymi to chyba nie byliśmy, bo zupełnie nie rozpoznaję Cię po stylu pisania.

1 polubienie

A na privie można pisać nazwy for czy automatycznie się kasują?
Ale napiszę cokolwiek.Za momencik…!
:grinning:

1 polubienie

Z tego, co zdążyłam zauważyć - nie kasują się te nazwy. więc można.

2 polubienia

@joko skąd w ludziach bierze sie agresja?

1 polubienie