Wasze internetowe Nicki

Czy na priv czy na forum zakazu nie ma
Ale zachowuj netykietę

1 polubienie

Zauważyłam (to tylko moje osobiste spostrzeżenie), że agresywni stają się ludzie nie do końca szczęśliwi, tacy którzy nie mają tego, co chcieliby mieć (nie tylko o rzeczach materialnych piszę). Inni to mają i to ich wkurza, że czemu oni nie i stąd ta mniejsza lub ogromna agresja. Też to zauważyłaś?
A może to kwestia wychowania, genetyki lub chemii w mózgu?

Wszystko razem :rofl::rofl::rofl:

Może i wszystko razem. A może jeszcze coś do tych przyczyn można dorzucić? :wink:

1 polubienie

Dodaj fanatyzm

Się postaram (chyba).

Ja zauważyłem,że siedzą przeważnie kobiety 24 godziny na dobę i opowiadają o swoim dostatnim życiu i kochającym mężu i tylko mnie zastanawia jak to możliwe,jeżeli taka cały czas w necie siedzi.

2 polubienia

Jednoznacznej odpowiedzi nie ma

Kobiety od wieków są traktowane jak przedmiot
Temat do poszerzenia

1 polubienie

Ja tamtych ppięciu nie pamiętam ;(

1 polubienie

Tak myślałem,że panie źle mnie zrozumieją.Chodziło mi o jedną i nie stąd a dokładniej włąścicielkę pewnego forum.
:face_with_hand_over_mouth:

2 polubienia

Ja korzystam ze szczodrości sponsorów :nerd_face::nerd_face::nerd_face:

3 polubienia

5 z pytamy ?. Tajemnicza jesteś !00

Na poprzednim pytamy był nick automatycznie wygenerowany. Mój wybrany nie przechodził i tak już zostało. Na innych stronach nie pamiętam, wchodzę bez logowania, więc możliwe że z kimś się znam dłużej nie wiedząc o tym. Nie dociekam bo to nie walka o życie

1 polubienie

Może tajemnicza, ale jest kobietą: la donna è volubile :slight_smile:

:+1:czytając was to mam wrażenie wewnętrzne jakbyśmy się już znali skedys - zwłaszcza kobiety, tak czuję a pytać nie wypada by nie popsuć np znajomości, bo kobieta jest delikatna jak hm kwiat, i te akurat lubię, pomimo że zdarzają się np kobiety mające imadła w ręcach

1 polubienie

Znamy czy nie?
Wiekszosc korespondowala ze soba wczesniej na starym pytaniu
A kobiety? Moze są kapryśne, ale nie slabe

No u mnie żona wyrwała mężowi obojczyk, bo przyszedł nawalony, tylko ona pracuje i to jest drobna kobietka, jego praca nie interesuje to i ręką mu nie potrzebna. Facet jest bardziej kapryśny byle kobiety wykorzystać, zwłaszcza jak jest chory to ojojoj. Wiele ników słabo pamiętam, dużo więcej treści rozmów pisanych, stąd jest takie moje zdanie

1 polubienie

Twoja czy komus zycie prostowałes?

2 polubienia

Ja jestem łagodny, mało kiedy mnie coś zdenerwuje, a wtedy musi boleć. Taką bojową mam na osiedlu znajoma. Będzie musiała teraz chłopa na weekend sama wykąpać i umyć🤣. Ja go tam nie żałuję, miał tyle rozmów, ostrzeżeń i nic

1 polubienie

5 na kafe…a może to więcej było? :thinking:

1 polubienie