Wasze opinie na temat weganizmu?

oliwki mozna oddac psu… :wink:

1 polubienie

Duży ten listek figowy :face_with_monocle::crazy_face::speak_no_evil::thinking:

1 polubienie

tylko jeden?

1 polubienie

No to ja nie jestem wegan. Dużo mleka i jaja częściowo w mniejszej ilości, ryże, makarony, kasze, sery ryby i mięsa to umnie podstawa

2 polubienia

Dla mnie to choroba psychiczna.

2 polubienia

Dieta wegetariańska jest ok - weganie rezygnują ze wszystkiego co pochodzi od zwierząt…i tak chodzą w skórzanych butach i maja skórzane paski do spodni ale co tam :grin:

3 polubienia

Na pewno jakieś zboczenie :grin:

1 polubienie

No na pewno. Wegetarianizm można zrozumieć ale weganizm? A co by było z tymi świnkami i krówkami które jemy jak stali byśmy się weganami?

Chodziłyby po ulicach jak gołębie :rofl:

2 polubienia

Albo by posłużyły jako nawóz dla roślin. Chcąc być weganinem człowiek powinien chodzić nago , siedzieć przy ognisku i samemu uprawiać ogródek.

1 polubienie

Ta… mięso szkodzi, masło(tłuszcz) szkodzi, cukier szkodzi… A samo życie to nie szkodzi?

4 polubienia

Życie to choroba zakaźna roznoszona drogą płciową prowadząca do śmierci.

2 polubienia

Jedna z naszych posłanek twierdziła, że należy zakazać produkcji i picia mleka, bo… żeby mieć krowie mleko, to trzeba zgwałcić kworę, by miała cielaka :frowning:
P.s. europosłanka Sylwia Spurek z Wiosny Roberta Biedronia

5 polubień

to ona gwałciła?

nie, inseminator :slight_smile:

3 polubienia

Posłowie to w większości debile.

2 polubienia

Nie nie - pij mleko będziesz duży, już i tak zeszłem do 2 litrów na dzień
Lubię mleko, a kleiki mniej

1 polubienie

Jeśli już, to jestem zwolennikiem waginianizmu :slight_smile:

4 polubienia

W pewnym wieku, mleko powinno się już odstawić bo nie jest tolerowane przez organizm. Oczywiście nie dotyczy to przetworów jak sery białe, żółte, kefiry, jogurty naturalne etc

1 polubienie

:crazy_face::scream::open_mouth:

1 polubienie