Wątpisz w to, lub zaprzeczasz temu, że wszyscy przed urodzeniem

zapisują się na swój koniec ziemskiego żywota?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

To embriony potrafia pisac?

Kiedy byłem dzieckiem chciałem zostać pilotem

do telewizora

Ja nie pamiętam, bym sie na cokolwiek zapisywał jako embrion.

Autor pytania zapewne pamięta, jak stał przy okienku: “Obrażanie innych userów na forum i szybka karma w postaci przymusowego leczenia”.

Razem z okonek jesteście dla mnie parą obrzydliwych debili, niczego mądrego nie rozumiejących, a próbujących obrażać mnie, któremu nie sięgacie do kostek. Zalogowałem się tylko po to, aby wam to powiedzieć.

no i git.

jak tylko po to, to za debili masz znowu wolne, do jutra.

I tak jesteś dobra dla niego na innym forum parę lat temu użytkownik z podobną mentalnością dostał bana na 40 lat

W jego pzypadku byloby to dozywocie chyba? :rofl:

Kwarantanna, jak widać nie zdaje egzaminu. Wirus podczas niej mutuje. Wraca i atakuje ze zdwojoną siłą. Szczepionka też na niewiele się zda, bo problemy logistyczne uniemożliwią jej aplikację.
W sumie to na łamach tego forum mamy chyba jakąś niezrozumiałą odporność stadną, bo statystyki mówią, że jak dotąd nikt wilka nie złapał. I nie zamierza złapać.

Dziwię się trochę postawie tego wirusa. Jest tak zapatrzony w siłę własnego ego, że nie wierzy nawet w istnienie innych patogenów tego typu.

.ale,żeby nie wierzyć w samego siebie :thinking:

Witch miała koronawirusa birbant i elsie chyba też

Ja miałem i jeszcze 3 albo 4 osoby. Dwie aktualnie.

@Sheev @birbant

Mowa o wirusie, którego @okonek wysłała na jednodniową kwarantannę.

Jedynym rozwiązaniem w jego wypadku jest dożywotnia kwarantanna albo przynajmniej wieloletnia

Gdyby żarli tylko “japka” to by wirusa nie dostali, jak to nasz pytamowy guru uczy …

Japka jeść ! I gruchy a nie kotlety i kiełbachy …

:rofl: :rofl: :rofl:

A co? Moderunek zamknął mu japkę, skoro o japkach mowa?