Wątpisz w to, lub zaprzeczasz temu, że wszyscy przed urodzeniem

Znów na 24h … On się nie nauczy nigdy, ale nas będzie uczył. Wot politika

A ja mam to w dupie…, rebusa nowego skończyłem… :stuck_out_tongue:

image

Chcesz mojego rozwiązać?

Nie.

Zdecydowana, męska odpowiedź. :beer:

Chociażby dla samej higieny emocjonalnej trzeba czaasem odmówić sobie przyjemności.

Masz potencjał, ale Tobie się nie chce…

Cholera, powtórzyłem niechcąca po koledze @benasek co on do mnie tak rozmawiał… :thinking: :crazy_face:

Spoko, ZiraaeL kiedyś złapie bakcyla i te słowa przekaże komu innemu. :grin:

oj, ja jednak pozwole sobie zostac na marginesie skojarzen obrazkowych :wink:

Takie słowa słyszę już od czasu kiedy skończyłem 7 lat.

.i co zrobię, jak nic nie zrobię?

Jak by siebie słyszał, młody człowieku…, jakbym siebie słyszał… :rofl:

Powiem inaczej. Sporą częśc publikowanych tu szarad rozwiązałem sobie w głowie, czasem podpierając sie zasobami internetu.
Nie ogłaszałem moich dokonań, bo uznałem, że szkoda na to prądu.

Mniej więcej na tym polega moje lenistwo, co nie przeszkodziło mi w zainkasowaniu kilku Krówek na blogu @benasek.

.ale to było dawno i nieprawda.

Ty się @ZiraaeL nie rozgaduj, Ty się za rebusy bierz…

Prądu szkoda :crazy_face:

Ciekawe czemu tak jest …

Co za głupie pytanie - nie żrą jabłek!

idz do diabla, kto ma teraz glowe do szczepionek na jakies idiotyczne choroby poza covidem?
jutro czeka mnie walka z tezcem, miala byc czwarta w 2018 i przegapilam
jak ma byc dawka?

Na swój koniec? Myślałam że na całe życie z końcem włącznie…

Dwa lata to nie jest dużo. Ja w tym wypadku bym zalecił normalnie dawkę przypominającą, mimo, że dwa lata spóźnienia. Co innego gdybyś nigdy nie była zaszczepiona.

dzieki