Wątpisz, że Jerzy Zięba, to rzetelny i mądry człowiek, nieporównanie

mądrzejszy, rzetelniejszy i uczciwszy od rządzących i 99 % profesorów medycyny?

https://www.youtube.com/watch?v=MAApPiLvhPU

  • Nie wątpię
  • Wątpię
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Typowy Polak. Najlepiej zna się na tych tematach, w których nie ma żadnego wykształcenia.

3 polubienia

Najpierw wysłuchaj jego wystąpienia, abyś nie był ignorantem. 99 % ograniczonych do wąskich dyscyplin profesorów, nie sięga do kostek moim szerokim horyzontom.

Ale ja wysłuchałem chyba ze dwóch jego “wykładów”, z ciekawości. Wystarczająco wyrobiłem sobie zdanie, na dalsze eksperymenty z jego “wiedzą” szkoda czasu.

3 polubienia

Kompromitujesz się, bo to bardzo ważny i mądry jego wykład, najważniejszy, jakiego udzielił. Każdy rodzic obowiązkowo powinien się z nim zapoznać.

Moje dzieci już dorosłe na szczęście. :wink:

1 polubienie

Ale będą wychowywały ich dzieci, którym będą wyrządzały istotne szkody zdrowotne.

To on ciągle na wolności?

5 polubień

wypuszczony na warunkowe

4 polubienia

4 polubienia

Czy wątpię? Ależ skąd! Co do jego osoby mam całkowitą pewność.

4 polubienia

Genialny Stanisław Lem, juz pod koniec życia napisał złotą myśl:
“Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów!”
Trafne w 100%!

5 polubień

Pewnie był taki “mądry”, jak ty… Myślisz, że ja traktuję poważnie takich jak ty ograniczonych wiadomonacyjnych?

Harmonik umysłowo do pana Lema, to jak rozklekotana furmanka do odrzutowca ponaddźwiękowego,

4 polubienia

Inżynier musi potrafić myśleć i działać ściśle, matematycznie, aby projektowany przez niego most czy wieżowiec nie zawaliły się, podczas gdy jeśli lekarz zapisze pacjentowi środek na obniżenie gorączki i ten zejdzie z tego świata, to nic mu nie zrobią, bo niby głąb zadziałał poprawnie

Tysiące razy przepisywałem leki obniżające gorączkę i żaden pacjent mi nie zszedł. Za to miałem do czynienia kilka razy z przypadkami, gdy gorączka dochodziła do ponad 40 st i dzieciak tracił przytomność lub zaczął mówić bez sensu. Kilka razy pracując w pogotowiu przyjechałem do gorączkowych drgawek. Wystąpiły dlatego, bo Karyna lub Seba, tacy “mądrzy” jak ty nie podali nic na zbicie zbyt wysokiej temperatury dochodzącej do prawie 41 st. Wtedy było doktorze ratuj nasze dziecko, my nie wiedzieliśmy!

Siedzisz sobie bezpiecznie i klepiesz byle co w klawisze. Komputer nawet największą bzdurę przyjmie.

Gdybyś byś prawnie i moralnie odpowiedzialny za ludzkie życie, to byś takich głupot nie pisał.

Problem polega na tym, by uświadomić pacjentowi, kiedy ma lek obniżający gorączkę podawać. Z pewnością nie jest to temperatura 38 st. C.

Za te swoje głupoty powinieneś po prostu być wsadzony na kilka lat do pierdla, tyle ci napiszę. Nie zmądrzałbyś, ale w necie byłoby bezpieczniej. Ciesz się, że to portal niszowy i twoje gaworzenie przynosi jakiś ruch na stronie a dla mnie jest poligonem (Nie napiszę do czego, z szacunku dla moderacji).

To już nie jest nawet śmieszne, co w tym twoim pustostanie powstaje.

5 polubień

Jako lekarz zbijający gorączki. jesteś po prostu mega szkodnikiem, nawet nie rozumiejącym, że doprowadza dzieci do złośliwych białaczek. Tego nie znajdziesz w Wikipedii, ale i tak, jakbyś jej treść +gorączka+ potrafił przeczytać ze zrozumieniem, to przy średnim jakościowo pomyślunku, mógłbyś potrafić zrozumieć, jak szkodliwe jest zbijanie gorączki, nawet takiej 41 stC. Sprawdziłem to też na swym dziecku, jak błyskawicznie w ciągu kilku godzin, wyszło z infekcji z niezbijaną gorączką 41 stC, mimo już majaczenia. Polecam ci Wikipedię, abyś zmądrzał i nie szkodził pacjentom. Oczywiście głąbowaty lekarz nie skojarzy, że dzieci z nowotworowymi białaczkami, to efekt jego zbijania gorączek. Moje dzieci prawie nigdy nie chorowały, podczas gdy dzieci kolegi, których mama była pediatrą, chorowały niemal na okrągło.

Harmonijny
czasem jestes potrzebny żeby odroznic g od plastiku
jedno i drugie niejadalne

2 polubienia

on jest dr ale z górnictwa czy czegoś takiego, więc może niech w tym się specjalizuje, a zdrowie zostawi prawdziwym lekarzom

2 polubienia

Idiota otacza się idiotami i idiotów ma za przewodników na drodze do idiotyzmu…

3 polubienia