Wchodzisz w to? jawne smsy i rozmowy?

Wczoraj byłam w kinie na (Nie)znajomych i bawiłam się świetnie. Pomyślałam, czy bylibyśmy w stanie zorganizować w gronie znajomych taką akcję, że publicznie odczytujemy smsy, wiadomości na messengerze, włączamy głośnomówiący podczas rozmów.
Dalibyście się namówić?

1 polubienie

Uczestniczyłem w czymś takim. I mam takie grono znajomych, ze zawsze mogę z nimi tak gadać.
Ale nie codziennie. Od czasu do czasu.

1 polubienie

Nigdy w życiu! Pomysł jak na mój gust kretyński, każdy człowiek ma jakieś tajemnice, mniejsze lub większe, o których nie chciałby żeby się dowiedzieli inni. Sprawa typowo “kinowa”, bo w realu z pewnością nikt by na to sie nie zgodził.
PS> Myślałem, żeby zadać podobne pytanie ale mnie ubiegłaś @Ajko

5 polubień

No i narobiło się zamieszanie :smiley: Oglądałeś?

1 polubienie

@birbant , ale tu nie chodzi o wiadomości między tą grupa, tylko wszystkie jakie do ciebie przyjdą od kogokolwiek

3 polubienia

Acha, sorry, źle zrozumiałem pytanie.
Oczywiście, że nie.

4 polubienia

Nie weszła bym w to. Nie dlatego, że mam tajemnice. Tylko dlatego, że każdy ma swoją prywatność i należy ją szanować. Nigdy mnie nie interesowało co i kto pisze z kimś.

7 polubień

Nie. Nie dałbym się na to namówić. Nie ze względu na tajemnicę, ale jakoś nie czuję potrzeby dzielenia się tym, co ktoś napisał mi prywatnie.

4 polubienia

Przecież ja od lat TO MAM!
Już się chyba przyzwyczaiłam:
“albo jesteś TEMATEM PLOTEK albo PLOTKARKĄ…”
Ja nie lubię chodzić na ploty.
I nie muszę ukrywać swoich GENIALNYCH POMYSŁÓW :wink:
/no i oglądam kolejną edycję Big Brothera/

1 polubienie

Nie, nie wchodzę w takie zabawy jakaś prywatność musi być zachowana.

5 polubień

Smartfony nagrywają nasze rozmowy nawet gdy z nich nie korzystamy…
Wszystkie rozmowy są zapisywane na serwerach. Maile i smsy też…
Nieliczni szyfrują swą korespondencję. A już pojedyncze osoby rozmowy…
Ńaiwni wierzą iż są tajemnice…

Mój smartfon automatycznie nagrywa wszystkie moje rozmowy…

2 polubienia

Tylko jak chcę odzyskać zdjęcia z zalanego telefonu, to się nie da.

1 polubienie

Zaraz, zaraz. Kopię zapasową się robi. Android oferuje trzymanie prywatnych danych, w tym zdjęć w chmurze…
Odczyt danych z uszkodzonego (zalanego?) telefonu raczej nie jest wyczynem. Pewnie trochę kosztuje ale… za błędy się płaci.

2 polubienia

no właśnie, ile minimum?

1 polubienie

Nie. Zbyt crnię swoją prywatnosc

4 polubienia

Messengera nie używam a smsa wysyłam raz na kilka miesięcy do rodziny. Nic tajrmniczego i intymnego. Mogę w to wejść :wink:

2 polubienia

Wchodzę. Co to za problem…

1 polubienie

Zdecydowanie,nie!

3 polubienia

Nie. To podonie jak ze szczeroscia. Szczerosc moze ranic a tego nie popieram. Na (Nie)znajomych tez bylam. Dla mnie to bardzo refleksyjny ale tez smutny film. Bardzo dobrze zrobiony.

2 polubienia

To stary włoski film…

2 polubienia