Widać Lewica też się do nas przyłącza! I oczywiście wiem, że są postępy, ale to nadal tragedia w naszym kraju!

Co to znaczy “do nas”? Do kogo?

1 polubienie

Do ludzi dobrych, którzy walczą o prawa człowieka w naszym kraju

1 polubienie

Już 6 lat mija a u nas nadal takie cyrki się dzieją …

1 polubienie

A tutaj masz nawet, że już nawet Parlament Europejski apeluje, o rozwiązanie tego całego burdelu prawnego …

2 polubienia
1 polubienie

Brakuje dużej lewicowej siły na polskiej scenie politycznej. Scenie pełnej oszołomów, ciemnogrodu, konserwatyzmu i ksenofobii.

3 polubienia

A z trawką problemu nie mam. Tylko cena ostatnio w górę poszła.

2 polubienia

Dobre 4 lata temu olej z konopi i marihuana lecznicza trafiła do aptek wyselekcjonowanych przez NFZ, i chciwość ludzi - koników i chandlarzy, dilerów wszystko zablokowała ponownie, były włamania do aptek jak zezwolili na próbę, dla niektórych interes życia, prywatnie odkupienie towaru to ceny skoczyły na 200 % dla potrzebujących. Ja wtedy byłem na morfinie, choć lekarze proponowali ten olej to u mnie w aptece były reglamentowane zapisy, nie załapałem się

3 polubienia

A kiedy starałeś się o medyczną marihuanę ? Chce wiedzieć do kiedy to co najmniej było aktualne, że tego brakuje sporo :confused:

1 polubienie

Niewatpliwie europoslowie to autorytety medyczne… Taki obatel Czarnecki, Biedron czy Jaki? :joy::joy::joy:

3 polubienia

Starałem się po szpitalu, morfinę miałem do 6 miesięcy co dzień w zastrzyku - szybciej działa domięśniowo niż w morfina w tabletce, głównie chodziło o paraliże ścięgien i mięśni, ich poruszanie to ból trudny do określenia. Olej CBD podobno mniej uzależniał ale nie wiem. Poseł Kaleta chyba ? walczył w sejmie o legalne zakupy w aptekach - miał glejaka w mózgu który prywatnie kupował u dilerów, ba częściowo glejak się zmniejszał i była poprawa, ale nie dożył
Dałem sobie spokój, żyje z bólem i w bólu - kwestia zignorowania bólu mięśni jest niebezpieczną bo ból może być mylący z innych organów, ja nie jestem lekarz który każdy ból zna, czuję aż częściowo ulgę dopiero 5 lat😜

1 polubienie

Na pewno mniej uzależnia, ale niestety występują problemy z tym :confused: A kiedy to było dokładnie ? Ponad 5 lat temu ?

1 polubienie

Kukiz też się starał o legalizację to zrobili podział na twarde i miękkie i ucichło. Nie da rady być legalnym chorym, któremu narkotyk by ułatwił życie z mniejszym bólem, bo poseł wie lepiej niż lekarz - chorego z potrzebą się ignoruje

1 polubienie

Tak 5 lat miej więcej jak jestem po szpitalu, tam miałem morfinę w tabletce 20 dni, potem 7 dni w zastrzyku. Potem obowiązkowa ankieta o bólu - jakość bólu w skali / podałem że brak skali bo np ból zęba to jak ziewnięcie, inni ten ból określili na 9, czy jestem zadowolony z obsługi niwelowania bólu itd tylko 9 pytań jakby ta ankieta miała leczyć. Oddział udarowy robił to do UE o specjalne dofinansowanie by w szpitalu okazyjnie powstała hm klinika leczenia różnych bóli

1 polubienie

Też obecnie nie miał bym problemu np z trawką, amfą czy innym specyfikiem, pomimo że to grupa zamknięta i kasa specjalnie nikogo nie wyróżnia do zakupu. Takie życie osiedlowe dla wtajemniczonych

1 polubienie

Tego szczerze nie pamiętałem …

W cuda wierzysz?

Jakie znowu cuda ? Dużo jest substancji antynowotworowych, a medycyna naturalna posiada nie jeden as w rękawie :wink:

Coraz bardziej się do tego przekonuje…