Widać Lewica też się do nas przyłącza! I oczywiście wiem, że są postępy, ale to nadal tragedia w naszym kraju!

Albo każda albo żadna. To moje zdanie. A ćpunom wziętym do szpitala bo za dużo wzięli łopatą dorzucać aż się wyleczą.

Posłuchałaś ten filmik co przed chwilą wstawiłem, a teraz możesz sobie przypomnieć ten pierwszy w samym temacie :wink:

A ja jakby troche mniej.
Owszem moze zastosowane w bardzo wczesnym stadium?
Bardziej wierze w profilaktyke lub wspomagajace dzialanie ziol czy mineralow.

1 polubienie

Zależy w jakim kontekście to piszesz ?

Ja tam wiem, że jest masa doniesień na ten temat ze świata, a sam Parlament Europejski jak wstawiałem materiały z faktów nalega, żeby badać marihuanę!

A grzybki halucynogenne potrafią prowokować mózg do tworzenia nowych połączeń, a poza tym mózg jest plastycznym organem (być może to ma też znaczenie w tzw. chorobach psychicznych jako być może opętania :thinking: )

Żadnej medycznej marychy. Dlaczego 90% biatlonistek to astmatyczki? Bo da się naginać. U nas zaczęły się problemy po masowym wystawianiu recept. Wiesz jak się u nas receptę teraz załatwia? A jedna recepta wystarczy na legalne ćpanie przez 3 miesiace.

1 polubienie

A LSD poprawia sprawność mózgu… i może też człowieka nieodwracalnie zawiesić.

1 polubienie

Wolę, żeby ktoś obszedł system i mógł legalnie się przyćpać, niż żeby pacjenci nie mieli prawa do użytku w celach medycznych…

LSD nie jest naturalną substancją …

A co do konopi to też uważać trzeba…

Dlatego legalnie dla wszystkich. Medyczna napędza czarny rynek.

2 polubienia

Jestem za, ale od czegoś trzeba zacząć :confused:

1 polubienie

A koka? to naj naturalniejsze co może być?

1 polubienie

Niestety zaczynanie od medycznej jest złe. Lepiej jak w jakimś kraju po prostu z akcyzą.

1 polubienie

Indianie w Peru żują liście koki, kiedyś dodawali kokainę do coca coli, a teraz produkują herbatę z liści koki… Koka jest zdrowa, ale w niewielkich ilościach, a nie w takiej postaci jaką się wciąga …

1 polubienie

Ano jest złe, ale jak myślisz ? Dlaczego tak się dzieje ? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze…

1 polubienie

Polecam serial o tym jak wprowadzili legalną marychę w Brazylii. Wiesz kto protestował? Handlarze amfą, koką itd.

1 polubienie

Niedawno Meksyk zalegalizował rekreacyjną marihuanę, a więc jesteśmy zacofani nawet w stosunku do Meksyku już…

I oczywiście wszyscy się bali, że co to teraz będzie (chyba jakaś totalna anarchia XD), a rząd doskonale wiedział co robi i odebrał mafią część dochodów no i prawidłowo …

1 polubienie

no właśnie lobby za tym jest by nie było legalnie. Mnie nie jest potrzebna ale powinno być tak że nie płacisz aby mafiozo miał merca za kilka krzaków a by państwo miało z czego leczyć uzależnienia. Aczkolwiek w Polsce akcyza by była taka że nadal opłacało by się… Z ciekawostek. Na terenie jednego z szpitali w Bydgoszczy rosła samosiejka… z 10 lat.

2 polubienia

W czasach ZSRR ludzie jak jeździli do Kazachstanu to sobie zrywali konopie, które rosły na stepie i też palili :slight_smile:

1 polubienie

Do lat 80 20 wieku w Polsce mak był legalny. Inny gatunek. Taki narkotyczny.

1 polubienie