Widzieliście film „Barbie”?

Jakie wrażenia? €€€€

Nie oglądałem, ale by chociaż mieć mizerne pojęcie o czym niektórzy piszą zapodałem sobie zwiastun i jakiś tam fragment … Rozmawiałem również z osobami, które ten film oglądały.

A precz mi z takimi produkcjami …
Na dobre rzeczy brakuje mi czasu a miałbym tracić na takie gnioty.

To moje zdanie i mogę się mylić, może to dzieło na światowym poziomie, może czegoś nie rozumiem, ale na razie trzymam się od tego z dala.

2 polubienia

Nie widzialam i na razie nie zamierzam.
Barbie to byl zelazny punkt prezentowy dla córek krewnych i znajomych Królika :stuck_out_tongue_winking_eye:
A jeszcze jak sie udalo kupic Kena z włosami ?
A na slowo “kultowy” dostaje wysypki :joy:
Jak nie będę mogla zasnac i emocje spoleczne opadna? Może obejrze.
Na razie moge tyko stwierdzic, ze różowy nigdy nie należał do moich ulubionych kolorow

1 polubienie

Ojej, nie lubisz różu?:scream:

1 polubienie

Jadę zaraz na zlot amerykańskich krążowników. Jak będzie jakiś różowy, to zrobię zdjęcie, specjalnie dla Ciebie herytiera, zapodam jak wrócę.
Maluch jedzie ze mną … :stuck_out_tongue_winking_eye: :baby:

4 polubienia

Fenomen koloru różowego to ciekawe zjawisko. Sama go nie lubię. Nie mam nic w tym kolorze ale kupując wczoraj prezent dla trzylatki nie mogłam się oprzeć, żeby nie kupić różowej torebusi, różowej szczotki do włosów i różowych spinek do włosów. :scream:

4 polubienia

@benasek Moim zdaniem pomysł ciekawy. I na tym koniec. Oglądałam - parę dni temu w kinie.

1 polubienie

Dzięki. :grin:

1 polubienie

To znaczy aut, ktore sa duze i nieekologiczne? A do bagaznika wchodzi ilość zakupow z zapasem na kwartał? :wink:

2 polubienia

Nie ale z ciekawości obejrzę jak wyjdzie na vod. Spróbuję poszukać w tym różu głębi i przesłania

1 polubienie

Kolego rozowy niektorych zniewala :joy::joy::joy:

Nie byłem ale film ponoć zrobił furorę

@Rodriguez Zrobił. Ma dobry marketing.

1 polubienie

Nie, nie pisałem o zlotach tirów tylko old timerów - aut amerykańskich. Ich po drogach nie jeździ tyle, by szkodziły ekologii… Bez paniki

3 polubienia

Fenomen koloru różowego polega na tym, że ostatnio robiłem prezenty rozdając różowe długopisy. Wykupiłem je prawie wszystkie w sklepie.
Te długopisy to nie takie zwykłe. Oprócz tego, że można nimy pisać, to mają jeszcze w sobie śrubokręty. Ale i to nie wszystko.
Służą jeszcze jako linijki.
By było mało, to można nimi jak rysikiem po laptopie pisać albo smartfonie.
Na tym nie koniec ciekawostek.
Taki długopis zawiera jeszcze w sobie poziomnicę.
Pewnie ma jeszcze sporo innych funkcji, ale na razie tyle ich znalazłem.

3 polubienia

A ja lubię, zawsze lubiłam kolor różowy, nie krzykliwy róż. Mimo, że został zawłaszczony przez kiczowatą lalkę.

2 polubienia

Przeciez wiem
Jak to mawiali? Amerykanin uczy sie prowadzic auto zanim przestanie uzywac pieluszek. W USA nie bylam, ale jak opowiadal kolega w kwestii prawka? Na egzamin podjechal swoim autem z reczna skrzynia biegów.
Poprosili tylko o zdjecie w formacie odpowiednim do przepisow federalnych.
A lat temu x omalze nie zostalam wlascicielka takiej skorupy z silnilem żuka. Choinka 2 m. wchodzila do bagaznika. Ale osobiscie wole auta tego typu

Dlugi czas bylam fanka F1, ale ta wszechobecna korupcja??
I ja naprawde cenie Kubice za upor i dobre chęci, ale seryjne rozbijanie aut ? Wynikajace z braku wyobrazni chyba?

2 polubienia

To czemu mnie w straszliwy błąd wprowadza, czemu? :grin:

Potem mam bez to mentlikum we łbie … :crazy_face:

2 polubienia

Skoro były dzięki, to się spiąłem, łaziłem, łaziłem i w końcu jest!
Znalazłem!
Różowy old timer (Wydaje mi się, że to lincoln), specjalnie dla herytiery.

Old timer 01

2 polubienia

:joy::joy::joy: