Widzieliście jakie będziecie mieć piękne policyjne auta za panowania PiS?

Normalnie jak na zachodzie XD

Hasło CHWDP :grin:

3 polubienia

Na TVPiS dwa miliardy sie znalazly, a 200 milionow na nowe wozy dla policji nie ma…
Juz myslalam, ze beda cale zolte, jak nowojorskie taksowki :joy:

3 polubienia

Wy chyba na serio dorabiacie sobie jako trolle internetowe i tu wam się udziela XD

1 polubienie

Niestety, sa lepsi od nas. Albo punktow za pochodzenie zabraklo… :rofl:

3 polubienia

kurde mam mam na kaperze takie paski i co?

Akurat policji,jak malo komu,życzę jak najlepiej!
Nie wydaje mi sie jednak by nowy kolor i hasło coś zmienily.
Niemniej hasło jest akurat dokladnie tym czym gliny kierują sie w Anglii.I wychodzi im to wspaniale.
Tak wiec,ok.Fingers crossed!
Najgorzej jest wtedy gdy nic sie nie robi.

4 polubienia

Dla Ciebie prawda, jest, jak widzę, trolingiem. Trzeba łgać, jak Morawiecki, żebyś uznał za prawdę.

1 polubienie

Trolle piszą też prawdę, (w sensie nie rzecz nieprawdziwą ? Xd) … Ale dwa pierwsze wpisy są kompletnie niepotrzebne i mało związane z tematem… Jeden zawiera wulgarne hasło związane z policja a drugi, niechciany tutaj hejt na TVP i jakies kpiace porównania… W stylu trolli na forach, no ale to nic… przecież kto jak kto ale ja się nie obrażam xd

Lepiej żeby na żółto pomalowali samochody SOP, mnie byłoby może wypadków, gdyby były lepiej widoczne i ludzie / samochody mogli zawczasu uciec z przed maski tym piratom?

4 polubienia

PO pomaluje jak przejmie władze.

To o TVP żadnym trolingiem nie jest. Zwykłe stwierdzenie faktu.

Ale gdybym ja pisał o kasie dla TVP w każdym temacie nie na temat to moglbym być uznany za trolla mimo że to jest prawda… O to mi chodzi.

Okonek przykład podała gdzie poszła niepotrzebnie forsa. Ja, np, uważam, że policji przydałaby się ta kasa na coś bardziej potrzebnego, niż malowanie aut. I nawet więcej.

4 polubienia

Ja sie ustosunkowalam do tresci newsa, gdzie autor uzala sie nad bieda w Polsce, ze na nowe auta dla policji nie ma i tylko przytoczyłam kwotę przyznaną na telewizje, ktora powinna na siebie zarabiać. W koncu jest to spolka dzialajaca na prawach rynkowych, dysponujaca ogromnym archiwum z czasów PRL, prawami do wielu filmow i mozliwoscia emisji reklam.
Cos ta “misja” drogo wychodzi…
Co do koloru radiowzow to poczytaj artykul - dopiero pod koniec autor prostuje sprawe, ze beda to żółte pasy. Na poczatku mozna zrozumiec, ze radiowozy maja być zolte jak kurczaki.:grinning:

2 polubienia

Twojego “trollowania” to tak do konca na serio sie brac nie da…

2 polubienia

Chwała Wam Dzielni Policjanci :slight_smile:

5 polubień

Pomagamy i Chronimy” - powinno być “Milicja +
Zresztą “Pomagamy i Chronimy” brzmi równie wiarygodnie jak " Prawo i Sprawiedliwość"
Przez ostatnie lata zaprzepaścili cały szacunek, na który pracowali przez trzydzieści lat, hasełko na samochodach tego nie zmieni :neutral_face:

6 polubień

Pałujemy i Chrzanimy.

4 polubienia

Powinni mieć hasło
“Służyć Wiernie”