Widzieliście jakie będziecie mieć piękne policyjne auta za panowania PiS?

Trollowania czy pisania? Jeżeli trollowania to traktujecie to jako pisanie na serio a jeżeli pisania to jednak wiecie że nie biorę tego na serio?..

no to masz problem na zblizajacy sie weekend?
półżartem czy półserio ?

jesli nie ogladales filmu to komedie polecam na jakis ponury jesienny wieczor. pomimo wieku (rocznik 1959) do dzis bawi.

1 polubienie

Ten film powstal w 1959 roku.

Az tak dawno?
Widac nie ta pamiec? Juz poprawiam :worried:

No przeciez Marylin odeszła w sierpniu 1962.

Żyłeś już wtedy? xd

Jakos sie zakrecilam…

1 polubienie

Zylismy oboje, ale co to za zycie, pieluszek jednorazowych do stosowania do 7 roku zycia nie bylo i z tetrowych szybko na nocniczek przesadzali.

2 polubienia

Za panowania PiSu hehe :rofl: Powinno być za rządów XD

ja juz czekam kiedy w internecie pojawia sie wejsciowki na koronacje “szaragowego posla”, zeby na czas bilet do Modlina kupic :wink:

3 polubienia

Pomaga i chroni?

Pałami chrzci… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

nie wiem co robi polska policja, wiem co robi lokalna odmiana w mojej wsi.
pilnuje, zeby za tloczno na plazy nie bylo, ludzie kagance nosili i po psach sprzatali. Policji krajowej i Guardia Civil poza telewizja to nie widzialam od kilku miesiecy.

1 polubienie

Nowe policyjne auta, nowe armatki wodne, nowe pały wielkie i twarde, paralizatory.
Jest się z czego cieszyć. Skuteczna sugestia do przemyślenia aby nie chodzić na manifestacje uliczne. Niech żyje demokracja i wolność wypowiedzi.

5 polubień

A na pasku będą się wyświetlać teksty z Wiadomości TVP :slight_smile:

Ja nawet rozumiem, że można… ale w sytuacji gdy rząd chce naród zadłużyć powyżej wartości konstytucyjnych? W sytuacji gdy się zwalnia urzędników? Gdy nie ma pieniędzy na służbę zdrowia… to oni sobie liftingi resortów siłowych fundują… ot i cała prawda o Polsce.

5 polubień

To jest kolejny aspekt takiej decyzji. Słusznie na to zwróciłeś uwagę.

1 polubienie

Manisestacje? A na co to komu? A komu to potrzebne?? xd

To nie Twoje życie, nie Ciebie dotyczy, więc nie jesteś w stanie zrozumieć.
Trzeba być Polakiem czyli żyć w Polsce, w polskich warunkach, z Polakami i po polsku.

2 polubienia

@Antykwa, Ty to jak Kaczyński widzę, gorsze sorty umiesz znaleźć i polskości odmówić?
@GumowaKaczka jest Polakiem, tylko młodym i otumanionym trochę… :wink:

2 polubienia

Ojej, ja uwazam, ze manifestacja, bez zadymy oczywiscie, to zdrowy przejaw demokracji.
I nie musza to byc od razu tlumy dowozone autobusami z calego kraju.

2 polubienia

Mozna manifesowac i jednoosobowo, noszac np. podkoszulke z odpowiednim napisem.
Na przyklad

4 polubienia