Widzieliście ten prymitywnie manipulujący ludźmi filmik z wycinkami wypowiedzi Trzaskowskiego?

Jezu! Te PiSiory to naprawdę biorą nas za totalne bydło …

1 polubienie

A tutaj kolejna ciekawa sprawa …

Już dawno wiedziałem, że to totalny prymityw …

Widać odpie***** mu coraz bardziej - już od dawna nic u niego nie oglądam, bo już od dawna jest dla mnie totalnym zerem …

Ludzie w komentarzach niżej polecają ten filmik tego prymitywa …

https://www.youtube.com/watch?v=HwsWhJPVqDw

Ja już dawno widziałem, że to jakiś deb*l jest …

Rzygać się chce jak się na tego prymitywa patrzy …

Generał Max i Armia XD … Ja pier…

Towarzysz Max Solonko może od razu XD

Nie wiem jak można takiego prymitywa brać na poważnie …

A tutaj kolejny totalny odlot Maksia … Jezu co za czubek … Polecam przeczytać to co jest niżej napisane pod filmem bo to naprawdę na sektę wygląda…

On wygląda jakby ćpał coś konkretnego na potęgę …

Dawno się tak nie zdenerwowałem - prowadzę monolog sam ze sobą XD

Nie miałem pojęcia, że to aż taki szkoda gadać kto …

https://www.youtube.com/watch?v=0L9Dg4chmn0

Ja tam niestety nie miałem możliwości zagłosować na Maxa Kolonko na liście wyborczej … XD

Ze ciemny lud wszystko kupje to przekonani sa dawno.
A pokoleniu wychowanemu na opowiesciach dziadkow, jak to za komuny bylo wspaniale duzo nie trzeba by zacwycic sie idea wroga ludu, przeszkadzajacego w dojsciu do wiecznej szczesliwosci na swiecie doczesnym.

1 polubienie

Ciekawe czemu nie było możliwości głosowania na Maxa Kolonko a tak się składa, że z ciekawości przeczytałem wszystkich kandydatów hehe XD

Przecież Kolonko nie startował

1 polubienie

No nie wiem … Te jego wstawione filmy …

Przeczytaj co Max Kolonko napisał pod tym filmem XD

Pod filmem w opisie? Nie wiem nie znam się czy są nielegalne czy nie… Opozycja w Polsce jeżeli nie atakuje o coś w Polsce pisu to nie znaczy że jest legalne… Ale ja nie oglądam maxa ostatnio… Odkąd przestał trzymac z polska prawica i założył jakąś rewolucję z jakimiś swoimi fanatykami już go nie oglądam… Dziwnie się zachowuje. Zrezygnował z wyborów parlamentarnych 2019 też. Ale jeszcze z 2 lata temu(gdy dla ciebie i tak był idiota) naprawde ciekawie mówił… Teraz może też, nie licząc tej rewolucji no ale nie wiem bo go nie oglądam.

1 polubienie

Dla mnie już wtedy nie za ciekawie mówił … Co najwyżej czasami można było się zastanowić ale bez większych refleksji … XD

1 polubienie