Widzieliście ten prymitywnie manipulujący ludźmi filmik z wycinkami wypowiedzi Trzaskowskiego?

A jaki filmik z wypowiedziami trzaskowskiego? Zresztą nie trzeba robić żadnych filmów manipulujących wypowiedzi trzaskowskiego, żeby wiedzieć że to będzie zły prezydent a teraz jest złym prezydentem Warszawy i ogólnie złym politykiem.

Filmik w sensie krótka reklama

Dwóch zje*** obok siebie … Ledwo włączyłem a już Mi się chce śmiać :rofl:

Jakby spelnial wymogi zostania kandydatem to moznaby glosowac. Kazdy obywatel Polski, ktory ma skonczone 35 lat, pelnie praw obywatelskich i publicznych oraz popacie co najmniej 100000 osob majacych prawa wyborcze do sejmu (ukonczone 18 lat, majacych prawa obywatelskie i publiczne).
Nie wystarczy pokrzykiwac na filmikach wstawianych na YT :joy::joy::joy:.
Zamieszkiwanie za granica nie jest przeszkoda. Byl taki spadochroniarz, niejaki Tyminski, ktory omalze prezydentem nie zostal. W pierwszych wyborach prezydenckich starl sie w drugiej turze z Walesa.
Kim byl i skad sie wzial? Rozne sa teorie - od bezrobotnego emigranta w Szwecji do peruwianskiego milionera mozna dojsc roznymi drogami.
A wracajac do Maksia, poniewaz zyje to mozna o nim mowic co sie chce, z tym, ze ja nie bede, bo byloby to mocno niecenzuralne. Gosc dziala mi na nerwy.

1 polubienie

Ruskich trolii w necie to rozumiem, bo ogłupiają nas w necie, abyśmy byli mniej ogarnięci, ale że Maksiu nas ogłupia i się nie wstydzi … Ja rozumiem, że w internecie pełno takich ludzi, ale ja bym tak nie potrafił …

Ten jego kanał jest tak bezwartościowy, że szkoda gadać … Odsyłam przede wszystkim do pierwszego wstawionego przeze mnie filmu z radia Wnet …

Taka mnie rozkimna naszła … A potem się ludzie dziwią, że obcokrajowcy wierzą w najprzeróżniejsze głupoty na temat naszego kraju, ale zauważcie, że On sam obcokrajowców ogłupia za granicą …

Tłumaczy te swoje teksty na angielski i potem co tacy obcokrajowcy, którzy jak byli chociaż raz w życiu w Polsce to naprawdę dobrze mogą myśleć o naszym kraju …

EDIT: Niespełniony dziennikarz z tego Kolonki czy jak ?

On nie troll. To showman, ktory wie, ze jak nie bedzie kontrowersyjny (czytaj wygadywac bzdur) to nikt go nie zauwazy. Dorobku dziennikarskiego i producenckiego(a tez popularnosci) to by mu niejeden kandydat na Lisa mogl pozazdroscic. A nie zdziwilabym sie gdyby obaj nie byli dobrymi kumplami. :rofl:
Nie wazne co mowie, wazne, zeby o mnie mowili i kasa z tego byla.

1 polubienie

Masz na myśli Maxa Kolonko i Zbigniewa Stonoge ?

Nie Maxa i Lisa

1 polubienie

Oni się nie lubią tez xd

1 polubienie

A kto się kumpluje z lisem? XD wyborcza i Tusk chyba :rofl:

1 polubienie

Ja tam Tomaszowi Lisowi się nie przyglądałem jakoś wybitnie… Już bardziej Maxsowi Kolonce ale muszę powiedzieć, że mimo wszystko mam do Lisa więcej szacunku niż do Maxa …

Od 2:05 do 2:20 … Nie wiedziałem, że mogłem głosować na Putina hehe :crazy_face:

Głupi prymityw myśli, że jak ledwo będzie się ubiegać o zostanie Prezydentem to od razu wszystko potoczy się po jego myśli … Takiego sposobu myślenia to ja nie miałem już w Liceum hehe :rofl:

Bo jak chce zostać Prezydentem to od razu wszyscy muszą chcieć Mnie wybrać XD Ego to On na ma gigantycznie rozdmuchane … i/lub pierniczy tak tylko dlatego, że tworzy swoją sektę, którą strasznie manipuluje i po prostu tłumaczy im, że np zbierają pieniądze na coś innego niż faktycznie zbierają …

Poza tym jeśli nie potrafi On zebrać głupich 100 000 podpisów to tym bardziej nie wygrałby wyborów i co za tym idzie umieszczenie jego jako kandydata do głosowania byłoby marnowaniem tuszu i papieru …

https://www.youtube.com/watch?v=lzz9lXu3IDI

Także muszę to powiedzieć … Mimo wszystko do Andrzeja Dudy mam dużo więcej szacunku niż takiego Maxa Kolonko …

Żeby zostać Prezydentem czy Premierem to jednak trochę trzeba już w polityce siedzieć … Nic nie dzieje się tak chop siup bo to po prostu nie możliwe …

A tak w ogóle to w którymś z filmów, które wstawiłem to twierdził On, że to są wszyscy jego znajomi (typu Kukiz itp że On ich zna itp … I trzeba wiedzieć jak robić Business …) To Ja się pytam czemu nie wykorzystał tych znajomości … XD ? … W końcu Kukiz czy Petru to już chyba zniknęli w tych wyborach (Chociaż przyznaje bez bicia, że nie orientuje się już w obecnej sytuacji bo jestem zbyt zajęty) …

Ale chyba większy zapie**ol masz będąc premierem XD

1 polubienie

A to bardzo ciekawe stwierdzenie XD

1 polubienie

Nie wiedziałem, że aż taki zj*b z tego Kolonki …

Już nie mówiąc o tym, że On żadnych konkretów nie podaje tylko wszystko pierniczy tak pusto i na okrągło jak jakaś dziewczynka …

Myślę że gdyby maks się ogarnął, wrócił do Polski i chciał zostac prezydentem tak jak każdy zgodnie z zasadami, plus startował by w porozumieniu z konfederacja żeby nie dzielić niepotrzebnie procentów na pół, to mógłby liczyć nawet na ponad 10 procent XD

1 polubienie

XD No nie wiem … Kto normalny chciałby na niego głosować … XD Ja już prędzej na Bosaka bym zagłosował niż na Maxa …

1 polubienie