Widzieliście ten prymitywnie manipulujący ludźmi filmik z wycinkami wypowiedzi Trzaskowskiego?

Dla Mnie Max Kolonko jest jakimś podejrzanym typem, na którego chyba tylko totalny deb*l chciałby zagłosować … Nie podaje On żadnych szczegółów… Poza tym nie da się nie odnieść wrażenia, że On tworzy własną sektę bezmózgich naiwniaków …

Inni politycy przynajmniej pier**** bez pokrycia, ale coś mówią, a On jedynie na około jak jakaś dziewczynka … I tak wszyscy pół serio biorą to co Duda czy Trzaskowski mówią bo wątpię, aby ktokolwiek darzył ich 100% zaufaniem … A Max Kolonko tworzy pozory gimnazjalisty …

1 polubienie

A lepiej być takim antysystemowym “naiwniakiem” głosującym na Rewolucję czy Konfederacje czy “naiwniakiem” od lat głosującym na pis czy PO

1 polubienie

Pytanie nie jest proste … Trzeba po prostu przede wszystkim słuchać czy ktoś w ogóle mówi ± z sensem … Czy to co mówi chociaż w połowie się dodaje … Bo jak ktoś nawet tak nie mówi i nie robi to taki ktoś już jest skreślony …

Wypadałoby znać też układy Andrzeja Dudy (wiadomo - pionka Prezesa) czy Trzaskowskiego itd.

Ale zacznijmy od tego kogo skreślić wypadałoby na pewno … Na pewno do tej grupy wpadliby właśnie taki Max Kolonko, Braun czy też JKM … Moim zdaniem osobiście również Duda (ale Ty możesz mieć niestety tutaj inne zdanie)

Ale dobrze, że pis napisałeś z małych, a PO z dużych liter hehe XD :rofl: :upside_down_face:

1 polubienie

Stonoga swoją drogą to też jakiś prostak jest - showman podobny do Maxa Kolonki … Szkoda gadać…

Żal

1 polubienie

Strzępić ryja chyba xd

1 polubienie

Myślisz że już za tydzień w niedzielę po 21.00 będę mógł znowu wkleić tutaj słynne orędzie Stonogi do narodu? XD

1 polubienie

Ja dzięki tobie obejrzałem jego ostatnie fimy i stwierdzam że chyba coś ćpie. Zresztą nie jestem pierwszy… Albo mu odbilo… Wyłączył ocenianie i komentowanie filmów…

1 polubienie

O! Na to nie zwróciłem uwagi, ale Ja z kolei dzięki temu materiałowi z Radia Wnet, na które swoją drogą trafiłem zupełnie przypadkowo przyjrzałem się mu bliżej …

Nie wiem bo nie wiem o jakim materiale mówisz, ale brzmi ciekawie XD

Stonoga to Maksiowi buty moglby czyscic. Roznica klasy i IQ :grinning:

1 polubienie

Jak dla Mnie to obaj są siebie warci …

Chociaż ja akurat bardziej przyjrzałem się Maxowi Kolonko niż Stonodze bo w sumie jednak faktycznie Stonoga odpychał mnie od razu tym ciągłym kur ch-ju itd, a Max jednak początkowo stwarzał pozory w miarę inteligentnego, a przynajmniej nie totalnego deb*la …

Ja dopiero z czasem zauważyłem, że Maksiu to totalny prostak … Ale faktem jest, że nie klnął na lewo i prawo jak Stonoga … XD

Wiem, że to tylko moje wyobrażenie (nie do końca wiem skąd Ono się bierze XD), ale Max Kolonko mi się kojarzy z Mieszkiem I XD

Raz, że gada trochę jak człowiek z średniowiecza XD a dwa Max i Mieszko zaczyna się na M i trzy XD …

I trzy ma specyficzną twarz XD

2 polubienia

Kiepskie masz skojarzenie. Mieszko był fenomenalnym władcą i dokonał tyle, że innym królom życia by zabrakło na jego polityczne dzieło. Jemu pierwszemu zawdzięczamy, że jest Polska , a my jesteśmy Polakami. A ta twarz, jest obliczem znajomego Matejki, a nie księcia.
Mieszko I i Kolonko. To bardzo niezasadne porównanie.

2 polubienia

Bo to “bardzo powierzchowne” skojarzenie hehe :eyes:

1 polubienie

Mieszko był gość i miał więcej rozumu od całego naszego dzisiejszego parlamentu razem z rządem.

2 polubienia

A co sądzisz o tym wszystkim na temat Maxa Kolonko ?

To czemu nie nazywamy go np Mieszkiem I Wielkim ? I dlaczego tylko Kazimierza nazywamy Wielkim ?

A nie m. in. Mieszka I, Stefana Batorego czy Bolesława Chrobrego (nie wiem czy jeszcze kogokolwiek wypadałoby tutaj analizować … Jagiełło wielu szans nie wykorzystał i trochę bujał w obłokach) ?

1 polubienie