Widzieliscie to?!

Kubacki z rekordem Ga-Pa i ze zwyciestwem!!!
4 Polakow w “10”,plus Muranka 21…
I pomyśleć ze kiedys mawiono z przekąsem o Polakach ze dla nas Ga-Pa to zawsze Garmisch "Plajten"Kirchen :wink:
Pierwszy raz w tym sezonie Granerud skoczyl o 8 metrow blizej od zwyciezcy…Kubacki zrobil to z takim spokojem ze przez chwile pomyslałem,“kurna,gdzie on leci???”
Gdyby to byla druzynowka,bylby chyba nokaut wszechczasów!
Brawo Dawid!Brawo Polacy!!!

7 polubień

Najepsze z tego wszystkiego są wywiady z Żyłą :joy:

3 polubienia

Tym razem chyba sobie poczekasz bo byl tak ubawiony ze dlugo jeszcze nic nie powie :joy:

1 polubienie

Oglądałem, fantastyczny konkurs, szkoda że to nie drużyówka bo dalibysmy łupnia wszystkim

3 polubienia

Takiej dominacji jeszcze nie widzialem…Malysz byl zawsze sam tak jak wczesniej Fijas…Potem zawsze bylo nas trzech plus w najlepszym wypadku,wielka niewiadoma…A teraz jest nas minimum 4 a czesciej 5-6!
Oby to utrzymali!
Teraz trzeba sie przyjrzec roznicom punktowym bo Granerud chyba prowadzi…Ale co za nim? :upside_down_face:

3 polubienia

Fascynujące widowisko.
Wszystko już powiedzieliście, więc bez sensu to powielać.
Może coś dorzucę.
Czuję niedosyt w przypadku A. Stękały. Nie wiem jak to uzasadnić, mam wrażenie, że on jest o krok od spektakularnego skoku.
Pozycja w locie, telemark, jest u niego na wysokim poziomie. Nie jest zbyt asekuracyjny, co często przypisywano D.Kubackiemu dwa sezony temu.
Sprawia wrażenie wyluzowanego, bez blokad psychicznych, a to szybka droga do sukcesów.
Oby moje przepowiednie sprawdziły się jeszcze w tym sezonie.
W tej dyscyplinie odrobina ryzyka gwarantuje “pudło”.
Przy obecnym wysokim poziomie kilku skoczków, trzeba czasem zagrać va banque.

2 polubienia

Daj mu troche czasu.To i tak cud ze polski zawodnik nagle,NAGLE wskoczyl do swiatowej czołówki.
Kubacki potrzebowal wiecej czasu.Co sie za wysoko odbil to tym szybciej spadal…Poza tym,myśle ze Doleżal tez nie poprzestanie na radości :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Nie. Właśnie ten czas musi wykorzystać Andrzej.
Ja to czuję w kościach.
On niczego, nikomu nie musi udawadniać. Jest w nim teraz radość skakania, musi to wykorzystać i basta.
Do końca sezonu jeszcze sporo czasu. Ja to czuję, że on stanie na pudle.
Jeśli nie, to znaczy, że straciłam swój dar dostrzegania tego, czego inni nie widzą :grin:

2 polubienia

Jest to mozliwe ale Wolny dla przykladu,tego nie wykorzystal.U Niemcow zanim stal sie gwiazda swiatowego formatu,Wellinger notuje totalny upadek…Tutaj nie ma mądrych a najlepsi trenerzy tez nie znają cudownych lekarstw.
Widac jednak wyraznie ze kazdy zawodnik jest inny i to chyba jedyny klucz do zrozumienia.

1 polubienie

Bo Wolny jest zbyt wolny :stuck_out_tongue_winking_eye:
Andrzej, przebojem wdarł się do czołowej 30-tki w tym sezonie.
To bez znaczenia kiedy zacznie świecić i jak długo.
Sprawdź ilu utytułowanych zawodników ma za plecami.

Nic nie musze sprawdzac bo mam to w glowie.O jakosci zawodnika jednak,nie decyduje jeden sezon.Ja sie bardzo ciesze ze Stekala skacze znakomicie bo to niespodzianka sezonu,juz teraz,na poczatku.Ale nikt nie wie co bedzie za rok.Wystarczy spojrzec na Kobayashiego czy Wellingera,nie mowiac o Freundzie.
Poza tym,widac wyraznie to co opisalem powyzej.Dostep do zawodnika musi byc indywidualny.Gdyby nie trener kadry “b”,byc moze Stekala fruwalby w kontynentalnym albo w ogole zakonczyl niczym K.Biegun.
A tak w ogole to po mistrzostwach Polski,zastanawiam sie czy czasem nie warto wiecej uwagi poswiecic T.Pilchowi.

1 polubienie

A gdzie ja napisałam, że Stękała zdobędzie kryształową kulę przez 4 sezony?
Mówię, że on nas w tym sezonie jeszcze zadziwi.
O “geniuszu” Tomka Pilcha mówiono już kilka lat temu. Co z tego wyniknie, zobaczymy. Adam Małysz, który jest z nim spokrewniony, zaleca umiarkowany spokój z rzucaniem Pilcha na głębokie wody.

1 polubienie

Widzieliśmy. Nawet obudziliśmy się o 7:30 rano, żeby obejrzeć :wink:

2 polubienia

Tez tak kiedys robilem gdy byly transmisje np. z Japonii.Plus tenis z Australian Open :slightly_smiling_face:

1 polubienie

No tak, na GP Australii w F1 to po prostu idę spać po wyścigu, o 4 rano :wink:

1 polubienie

Poki co,mamy zdaje sie,problemy tej natury,z glowy:))

1 polubienie

Do marca. Ciekawe czy Australian Open odbędzie się w lutym, jak zaplanowano…

1 polubienie

I jesli sie odbedzie to w jakim"składzie"…Jeszcze przed świętami paru zawodników rezygnowalo…

1 polubienie

Wczoraj na skokach wbiło mnie w fotel. Moje nieciekawe prognozy nie spełniają się na szczęście i jestem wręcz zaskoczony tym co się dzieje. Szczególnie po lotach. Sezon się dopiero rozpoczyna, więc ten PŚ będzie bardzo emocjonujący. Nasze chłopaki się rozkręcają i …
Teraz drżę, aby to rozkręcanie się nie zatrzymało.

A na drużynówki już nie mogę się doczekać…

2 polubienia

Wczorajsze skoki to byl taki ewenement ze do dzisiaj trudno mi sie z tym oswoic.I faktycznie,przed sezonem wydawalo sie ze predzej powoli bedzie gasło światło swietności w naszej kadrze.
Tym bardziej teraz widac ze tu nie ma mądrych a najwazniejsze jest to by trenerzy wnosili jakość.I tu takze przyznam ze Doleżal niczym mnie wcześniej nie powalił,kibicem siła rzeczy,jestem w kapciach wiec skąd czlowiek mial byc dobrej mysli???
A jednak…A poza tym,wydaje mi sie ze skoki to dobry przyklad jednej z nielicznych dyscyplin gdzie dzialacze nie szkodzą.I efekty są od razu.