Wiecie jakie dziś święto? :)

My mentalnie zostaliśmy w czasach II Wojny Światowej. Wierzymy, że mamy fachowców… tylko sprzętu nie ma… To na czym się fachowcy szkolą?
Były i takie szkolenia, ale one nie zakładały lądowania…
image

Prawie jak na MIG 29, które stale się przywraca do służby…

2 polubienia

Wiemy wiemy. Bylismy nawet z bukietem święcic. Taka ładna tradycja. A ziolo nie jedno ma imię. Jest np rumianek, bazylia a nawet mięta - doskonała na trawienie np.

3 polubienia

Samoloty podwodne miały być, dlatego nie widać. :wink:

3 polubienia

nie samoloty a lotniskowce.
wodowane na lotnisku w Radomiu.

3 polubienia

Rowery podwodne też… :crazy_face:

5 polubień

Mój dziadek ( ten od babci o której pisałam) miał takie zielsko za płotem i jabłonką :smiley:

2 polubienia

Jak dla mnie Święto Wojska Polskiego. Tylko.

3 polubienia

:grin:wspomnień czar…:grin:

5 polubień

Przeleciały cztery efy szesnaste, komentator mówi coś w stylu: a to potęga naszego lotnictwa.

5 polubień

Też w tej zabawie w ubiegłym roku wziąłem udział. Wprawdzie obserwatorzy mówili że jakoś dziwnie wyglądałem, ale ja bardzo niewiele sensacji odczułem. Myślę że ten skręt był bardzo ubogi, specjalnie taki dla nas, dziewiczych, taki ukręcony. Gdyby był “prawdziwy” pewnie byłoby “ciekawiej”. obraz

6 polubień

To zioło w objęciach Maryi mało podobne jest do rumianku. obraz

4 polubienia

a rakiet do nich mamy 4 szt i żadnej osłony przeciwlotniczej. Teoretycznie jak wystartują w przypadku konfliktu, to już nie będzie dokąd wrócić

5 polubień

Nie przesadzaj, bo jakby dodać ta migi i iły, co stoją w muzeach i gdzieś zarastają trawą, to siły lotnicze się zwiększą… :crazy_face:

6 polubień

Antykwa…:joy::joy:

1 polubienie

Ja zawsze mówię po po prostu “ef szesnaście”

A ja zachodzę w głowę skąd ta forma, dlaczego gadają stale tak jak ja prześmiewczo napisałem, zamiast normalnie po polsku tak jak Ty.
Podobnie jest np. z migami dwudziestymipierwszymi. Absurd.

W ubiegłym roku paradowała husaria (a może to byli huzarzy) na piechotę. Koni nie dowieźli z Janowa czy może ich brakło?
Dwóch ich było czy czterech. Czyli nowy Rodzaj Sił Zbrojnych w Wojsku Polskim. image

3 polubienia

Ciekawe, że nikt nie powie “TU sto pięćdziesiąty czwarty”

2 polubienia

Postawisz piwo, to powiem… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Bo sobie jezyk polamie.