Wiecie że szeregowy pracownik Amazona w Polsce musiałby pracować milion lat żeby zrównać się zarobkami (majątkiem) z szefem firmy Bezosem?

Czy właśnie tak buduje się fortunę?

Ale zrownal by się kiedyś? To milion lat to w sumie nie tak źle… Zawsze jakaś liczba policzalna

Nie rozumiem …wg Ciebie pracownik powinien zarabiać tyle samo co właściciel firmy ? Może od razu podzielmy równo dochód z firmy na wszystkich pracowników ? Już chyba próbowano wprowadzić taką ideologie „równości” :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

@Pitbull Szeregowy pracownik zarabia 20 zł brutto…

Ale to jego „problem” i jego wybór… Nigdy nie patrzę w portfel innych tylko robię wszystko żeby mój wyglądał zadowalająco dla mnie.

1 polubienie

@Pitbull Bardzo dobry podejście. Ale z tego co pamiętam prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą (?), trochę to inna para kaloszy niż przezes firmy, która zatrudnia tysiące ludzi…

No właśnie…zatrudniam 2 osoby a nie kilkadziesiąt tysięcy i moi współpracownicy nie zarabiają tyle co ja a co dopiero jakbym miał być szefem wielkiej korporacji… to nonsens. Sport nauczył mnie tego że nie mamy wpływu na to jak trenują, co robią inni ale mamy wpływ na nasze postępowanie - róbmy swoje …

Bezos to człowiek, który nie zasługuje na żaden szacunek. Bez żadnej moralności.

Kapitalizm skur.wysyny!