Wiek użytkowników

Pytanie do społeczności. Żeby sobie kłopotów nie stwarzać, w regulaminie zostało napisane, że forum jest dla użytkowników pełnoletnich. Co myślicie na temat młodszych uczestników (bo pojawił się taki)

  • usuwać konta
  • nie zauważać
  • zmienić regulamin
  • mam inne zdanie

0 głosujących

Obserwowac.

7 polubień

A duzo mu brakuje? Bo jeszcze rok temu Vercia byla niepelnoletnia. Ale ona zawsze zachowywala sie jak dojrzaly czlek! Moze mu napisac, ze bedzie “pod specjalny nadzorem”?

6 polubień

No nie wiem. Z wypowiedzi nowego użytkownika można wywnioskować, że to naprawdę dziecko, które pewnych tematów nie powinno jeszcze czytać, bo mogłoby to być uznane za deprawację nieletniego. Nie jestem za zabranianiem komukolwiek dostępu do wiedzy ale nie wiem czy to właśnie my powinniśmy decydować o tym czy to dziecko jest już w stanie dojrzale widzieć pewne sprawy. Jest sporo portali dozwolonych tylko dla dorosłych a skoro nasz taki jest, to chłopiec powinien się pogodzić z tym, że trzeba pewnych przepisów przestrzegać.

1 polubienie

Z drugiej stony, tolerujemy niektóre mentalne dzieci, ale innym zabraniamy dostępu, bo ktoś tam ma wrażliwość inną. A może nie dorośliśmy do szanowania odmiennych opinii, chociażby najmłodszych…???

2 polubienia

Mysle, ze z dziecmi moze byc lepiej niz ze swiezo upieczonym doroslym. Przynajmniej nie bedzie sie tak z “dorosloscia” sadzil…

2 polubienia

Kasować! Kasować! Kasować!

Dla mnie może być. Nie przeszkadza mi nieletni.

1 polubienie

Przydzielić mu kuratora spośród któregoś z nas :blush:

5 polubień

Juz MY to go wychowamy!!! :joy: Godzinki wychowawcze na Pytamy…

1 polubienie

Kurator? A na co jemu hodowca kur? :thinking::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Kury na tory.

3 polubienia

Czyli większością głosów tych, którzy zechcieli się wypowiedzieć ustalamy, że odmładzamy naszą średnią wieku. No i fajnie, bo tak w głębi duszy na to właśnie liczyłam :wink:

3 polubienia

A czemu młodzi mają mieć zakaz wstępu? Tak to my się nie rozwiniemy.
Można dodać do regulaminu wskazówkę by treści dla dorosłych były odpowiednio oznaczone przez autora.
Moderacja musi obserwować co się dzieje i reagować na promowanie nieodpowiednich treści.

4 polubienia

Prędzej niepełnoletni będą dodawać treści dla dorosłych niż “dziadki” :rofl:

2 polubienia

Mam inne zdanie; nadzór nad działalnością nieletnich. Tak, jak w realu.

2 polubienia

Drobiu kierunek
Ma coś z opiekunek

1 polubienie

Drobiu, to będzie; - kury, a ma być w pierwszym przypadku. Powinno, więc być: - gdacze, kierunek. :thinking::stuck_out_tongue:

1 polubienie

Drobiu mógłby być także i kur i tak też myślałem, jednak jest tam jeszcze a, więc powinno być
Drób kierunek
Coś z opiekunek

3 polubienia

He he, poczekaj az sam bedziesz dziadkiem… :joy:

1 polubienie