Wiek użytkowników

Kurator

1 polubienie

No, przecież nie; torkura. :thinking::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Mogl byc np.gęśszlak😛

1 polubienie

A niech to, szlag. :grin:

Fakt, że w regulaminie istnieje zapis, iż forum przeznaczone jest tylko dla pełnoletnich użytkowników, nie utrudnia niepełnoletnim wglądu we wszystkie posty weń opublikowane. Co więcej, nie istnieje żadne narzędzie weryfikujące wiek użytkownika podczas rejestracji, co umożliwia rejestrację nawet pięciolatkowi.

Pełnoletność. Czymże jesteś i gdzie jest twój początek?
Forum ma charakter globalny, skupiając użytkowników mieszkających w rożnych krajach. Są kraje, w których status pełnoletniego osiąga się kończąc 21. rok życia.

3 polubienia

A kto to taki?

Tylko wiek 666 lat gwarantuje pełną dojrzałość :wink:

2 polubienia

mowisz, ze 69 to tylko niemowlectwo? :laughing:
mlodziez musi gdzies szlifow nabrac, zeby z czasem zostac “erotomanami gawedziarzami” z klasa :sweat_smile:

6 polubień

Powiedz tylko kto to, to będe się z nim delikatniej obchodzić.

69 to dopiero pierwszy etap wtajemniczenia. Próba ciała XD

1 polubienie

a kolega czy coś mi grozi z nauczycielką?

1 polubienie

mam nadzieje, ze kolega nie ucieknie przed chwilowa popularnoscia…

A tego jeszcze nie czytałam,
już spiskowo zaczęłam się zastanawiać,
kto tu może udawać pełnoletniego
image

2 polubienia

Aha. Dla mnie to pytanie to była prowokacja jakaś. Jeśli z północy Polski ten chłopak jest, to na pewno nie jest niepełnoletni. Jestem wróżka :slight_smile:

za netem nie trafisz. a zdradzenie cudzego IP nawet jesli jest ono zakamuflowane to gorzej niz zdrada tajemnicy spowiedzi :wink:

1 polubienie

Okonek czy mogę poprosić o ramkę dla okonek z godziny 15.11 ? Jeśli tak, to poproszę.

chodzi o szlify?

1 polubienie

Tak. Ta wypowiedź jest cudna. Wisisz mi wyczyszczenie monitora z wyplutej ze śmiechu kawy, ale Ci daruję, bo zrobiłaś mi dzień. :rofl:

1 polubienie

Na tej stronce akurat amin wszystko widzi… aczy się dzieli to już inna sprawa.

1 polubienie

Też jak wypije zjadam literki :slight_smile:
XD