Wierzysz decydentom odnośnie szczepionek?

To wysłuchaj wykładu dr Jaśkowskiego.

https://youtu.be/cShHEGzYXiA

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Decydenci akurat mówią żeby się nie szczepić…
Dltego im nie wierzę. Lekarzom wierzę a nie decydentom

2 polubienia

Szczepionki działają. Wystarczy zobaczyć statystyki zachorowań np na Odrę przed i po wprowadzeniu obowiązku szczepień. Tyle w temacie

4 polubienia

Zaniedługo te barany hurtem polecą po szczepionki na koronowirusa… a potem będą się dziwić skąd te alergie, srelgie i inne autoimmunologiczne choróbska…

3 polubienia

Wystarczy prześledzić śmiertelność dzieci do pierwszego roku życia, oraz główne przyczyny, przed wprowadzeniem programu szczepień i po.

1 polubienie

Już tu przytaczałem niejedną kompetentną opinię, że te programy szczepień to jedno wielkie oszustwo. Mam je powtórzyć?

Możesz cały worek opinii przytoczyć, jednak opinie nie zmienią faktów.

1 polubienie

Nie chcę Cię urazić, ale reprezentujesz fakty urobionych ignorantów. Weź i wpisz sobie w okno YouTube choćby “dr Jaśkowski o szczepieniach”

Weź i wpisz sobie w okno YouTube choćby “BDF”.

1 polubienie

Popieram te obowiązkowe dla dzieci. Na grypę nie. Ale też nie odradzam.

Na 100 mln plemników w ejakulacie jeden wygrywa, a 99 999 999 przegrywa. Czy mądrze byłoby zaszczepić te wszystkie przegrywające, aby nie przegrywały, i aby można było na ich zaszczepieniu zarabiać? Przecież to byłby czysty ludzki idiotyzm. Ludzie bez wątpliwości to szuje i debile.

Wystarczy, wystarczy. Szczepienia wprowadzono około 1960 roku:

wierze w jedno kolego @harmonik szczepionke idiotodponosci na Twoj sposob myslenia

zanim pobegne sie zaszczepic zastosuje domowa metode - grzane czerwone wino z korzeniami (ziele angielskie, listek laurowy i galka muszkatolowa. imbir opcjonalnie)
na razie zyje w strefie podobno wolnej od wirusa, przynajmniej covida
to, ze jest to pandemia? i na to innej metody niz izolacja nie ma?

On ma po prostu inny sposób myślenia, aniżeli Twój.

1 polubienie