Wierzysz medycznemu lobby szczepionkowemu, czy tak jak ja,

uważasz te szczepienia za nie mające żadnego uzasadnienia logicznego, za gigantyczne, szkodliwe oszustwo?

Wierzę.

Buehehehhee

To wysłuchaj wykładu dr. n. med. Izabelli Stępkowskiej, abyś nie był zwyczajnym ignorantem. A podobnych wykładów mógłbym przytoczyć nieograniczoną ilość.

Nie wierzę ani tym pro, ani tym anty, bo nie muszę. Sam potrafię znaleźć dane i wyciągnąć wnioski.

2 polubienia

Nie ma co wierzyć czy nie. Trzeba mieć twarde dane. A tę mówią. same przez się.

@harmonik ja rozumiem, ze zakochales sie w wirusie i bedziesz wlasna piersia bronil biedaczka przed zakusami tych co chca go zabic? Chcesz to ryzykuj zyciem, ale swoim. Nastepny temat na temat szczepionek zostanie usuniety, ze wzgledu na powtarzalnosc.

4 polubienia

A co mówią, @elsie, w którą stronę?

Nie przeciw wszystkim chorobom konieczne są szczepienia. I tak z resztą jest.

Temat zdrowia, to bardzo rozległe (choć filozoficznie dość proste: “Primum non nocere” czyli “po pierwsze nie szkodzić”), ważne i powtarzalne zagadnienie.

Harmonijne gatunki DSHN-u nie szczepią się przeciw żadnym.

A wiesz, że nadal są kraje na świecie, gdzie marzą o możliwości zaszczepienia niemowląt, podczas gdy garstka ludzi niebędąca w stanie zrozumieć zwykłych statystyk marudzi coś na temat szkodliwości szczepionek?

2 polubienia

Ja im nie każę. Ale: gdyby nie rozrzucanie po lasach szczepionek przeciw wściekliźnie bardzo wiele zwierząt by zdechło.

1 polubienie

Ilość przeciwników oszukańczych i szkodliwych szczepień rośnie znacząco z każdym rokiem, bo coraz więcej ludzi jest uświadamiana także przez rzetelnych ekspertów, o bezmyślności i szkodliwości szczepień.

Ilość zwolenników teorii płaskiej ziemi również rośnie…

4 polubienia

Wydaje Ci się. Nie warto iść ślepą drogą wiadomonacyjnych ogłupionych i ogłupiających.

Nie wydaje mi się. Kilka lat temu zrobili w US badania na ten temat i prawie co trzeci młody Amerykanin ma lub miał wątpliwości co do tego, że Ziemia jest kulista.

2 polubienia

Wiadomonacyjne USA nie są miarodajne dla całej ludzkości…

Tyle, że nie słyszałem o afrykańskim lobby antyszczepionkowców, jedyni, którzy są przeciwko szczepionkom, to ci, którzy mieszkają w krajach rozwiniętych i myślą, że choroby ich nie dotyczą. Ostatni wybuch Odry był, chociaż słabym, dzwonkiem alarmowym. Może jakby im się dzieciak zadusił na dyfteryt, to jeden z drugim zmieniłby zdanie…

4 polubienia

Jeśli nie słyszałeś, to obejrzyj sobie ostatnie 5 minut poniższego wykładu.