Właściwi ludzie na swoim miejscu?

Nie ma to jak zabrać żonę na romantyczny spacer po lesie. W poszukiwaniu kwiatu paproci?

Tu w przeciwieństwie do chłopaków z Helu problemu z odbiorem smieci nie będzie?

2 polubienia

Cel słuszny.

1 polubienie

Dobra, ale prezydentowi nie placimy za osobiste zbieranie smieci. Mogl to np. objac patronatem.
Ty Gierka z lopata w ramach niedzielnego czynu partyjnego nie mozesz pamiętać.:joy_cat::joy_cat::joy_cat:

4 polubienia

Kampania moja droga.

Ale na trzecia kadencje juz go nie wybiora…
PiS jesli sie utrzyma przy wladzy bedzie mial klopot z kandydatem. Cos sugerowali (stra)Szydlo :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Szydło to samobój

1 polubienie

Oby …
Ale jeszcze Dudzie troche tej fuchy zostało. Co prawda czasy niepewne, moga byc przyspieszone wybory, ale prezydenta w referedum nie odwołasz. Mozna sie najwyzej ze szkodnika pośmiać.

1 polubienie

Szkoła też nie jest od zbierania śmieci, a jednak takie akcje się robi, bo one wychowują. Przykład ponoć idzie z góry.

1 polubienie

Najpierw to nalezaloby wychowac tych co smieca…

1 polubienie

Największą szkodą aktualnie dla polskich lasów jest ich intensywne wycinanie i sprzedaż tarcicy za granicę w poszukiwaniu pieniędzy. A odpowiada za to, również i Duda. Czyli, jak zawsze, hipokryzja.

3 polubienia

Zgadza sie, ostatnio
Te wycinki to juz plaga
Ostatnio abepe metropolita łódzki niejaki nomen omen Ryś wycial kawal lasu, żeby sobie prywatna żwirownie zrobić. Ktos mu pozwolenie na to dał…

3 polubienia

Straciłam na to sporo zawodowych lat. Efekt jest taki, że gdy na zwróconą dziecku uwagę “podnieś ten papierek, widziałam, jak go rzuciłeś” - dziecko (obce) odpowiedziało mi: “A co? sprzątaczek nie macie?” Elokwentne, nie powiem, ale czy wychowane?

4 polubienia

Kiedyś w RMF usłyszałem że chłopak zabiera dziewczynę w romantyczne miejscewe… Pole balotowe… Jezu on był normalny?

1 polubienie

yyyy a co to jest? romantycznie nie brzmi to fakt

1 polubienie

Pole z słomą w balotach.

2 polubienia

Czyny pamiętam

1 polubienie

o rany, ja bym na takie sciernisko nie poszla.

2 polubienia

Ale balotowe…

1 polubienie

Zakochanym to tylko słoma w głowie, choć kłuje tu i tam albo gdzieś, byle szopka jest pałacem

Kiedyś było modne - koc i koszyk z wałówką i heja, nawet mrówki i świerszcze były romantyczne