Właśnie oglądałem film o Smoleńsku na TVP 1 wczoraj

I też urzekły mnie te słodkie fotki :rofl:
Komorowski na lotnisku może się schować xd

1 polubienie

Kopacz, to ta od dinozaurów. Nigdy nie ceniłem jej, jako polityka.

Ale czy te zdjęcia są stamtąd? Nie wiem? Być może się okaże niedługo. Bo, tak naprawdę, skąd one pochodzą film nie wyjaśnia. I dlaczego teraz się je publikuje, skoro mają już 11 lat?

3 polubienia

Ja dziś widziałem zdjęcie Jarka uśmiechniętego na miesięcznicy. Co to znaczy? Dokładnie nic.
Nie ocenia się na podstawie miny i migawki.

2 polubienia

To całkiem co innego. Ewa pozuje do zdjęcia z jakimś ruskim wytatuowanym i śmiechem w taki dzień i w takim miejscu.

Ja z kolei dopiero co zabieram się za to:

Mnie też ani Ewa Kopacz ani tym bardziej Beata Szydło nigdy sympatii do siebie nie sprawiały…

1 polubienie

Jedna warta drugiej.

1 polubienie

Rzadko kiedy kobiety są dobrymi politykami. Ale Merkel to widać wyjątkowa haha :smiley:

Było w historii kilka kobiet, świetnych w polityce. Byłoby ich o wiele więcej, ale rzadko były dopuszczane.

1 polubienie

Ano Kleopatra i Katarzyna Wielka na pewno :slight_smile:

1 polubienie

Kleopatra, to, akurat nie. Choć twarda z niej baba była, ale po jej rządach Egipt, w zasadzie upadł.

1 polubienie

Wiem, że upadł w sensie został podbity przez Rzymian od razu ? Ale to nie do końca jej wina przecież, a tak poza tym to była fatalnym politykiem ?

1 polubienie

Robiła dużo błędów.

1 polubienie

A była rodowitą Egipcjanką czy skąd się wzięła ? A może Greczynką ?

1 polubienie

Była ostatnią z dynastii Ptomeleuszy, to musiała być Egipcjanką.

1 polubienie

A co sądzisz na temat tego co Putin chce teraz osiągnąć ? Pozwolenie od Stanów Zjednoczonych na budowę Nord Stream II ?

A może o coś innego może mu chodzić ? Faktem jest, że przez to, że rosyjskie wojska się kumulują na froncie ukraińskim świadczy, że Putin chce coś tym osiągnąć …

A masz gwatancje, ze to taki czas i miejsce ?
Poza tym zapewniam Cie, ze krojenie czy skladanie do kupy nieboszczykow to ciezka praca.
Ja miewam wisielczy humorek, ale porownania z niektorymi lekarzami obcujacymi na codzień z koniecznoscia radzenia sobie z takim obciazeniem psychicznym nie ma.
W tym przypadku to zdaje sie smiech to zdrowie?

1 polubienie

A tutaj kolejne ciekawe info na ten temat:

Cała wiedza o katastrofie zawarta jest w takim podejściu.

3 polubienia

Madry Polak po szkodzie? Wyglada na to, ze nie.

2 polubienia