Właśnie otrzymałem nową duszę...

Długo na niego czekałem:

Jaką karę mu wyznaczyć?

84 lata, piękny wiek! A przypomnę jak któryś z księży mówił publicznie, że homoseksualiści żyją krócej od “normalnych” ludzi.

2 polubienia

Gruba ryba. Trzeba uruchomić wielki piec.

Hmmm, zadna smierc mnie nie cieszy. Ale skoro go juz nie ma to dobrze…

1 polubienie

No coz, kazdy z nas tam kiedys dolaczy.
O zmarlych dobrze, albo wcale. Wiec ciszej nad ta trumna.

1 polubienie

Zostaw te decyzje odpowiednim sluzbom.

1 polubienie

Dobrze że Jędraszewski i Głódź tez już na wylocie.

Przyroda pustki nie lubi, przyjda inni.

2 polubienia

Ale może nie tacy sami. Chyba potrafią uczyc się na błędach i nie myśleć główką penisa.

@Devil zasugerował jednoznacznie że jest wysłannikiem właśnie tych odpowiednich służb @okonek .
Ujawnij Wymierzaczu Sprawiedliwości co masz do dyspozycji.

2 polubienia

to uzurpator… gdzie on ten piec ustawi? na miejscu wygaszonego w Nowej Hucie? a moze Mittal sie pospieszyl?

1 polubienie

A więc mam kilka kotłów ze smołą i narzędzia tortur gwarantujące wieczne cierpienie duszy. W budowie jest też tzw. droga krzyżowa. Specjalnie dla księży pedofilów.
Zatrudniłem też 666 rosłych mężczyzn do gwałcenia tychże księży. W zamian mają obiecane lepsze traktowanie w czasie oczekiwania na kremację duszy.

4 polubienia

Te kotły to na węgiel czy prąd? Bo jak prąd zdrożeje to nie wiadomo czy Cię będzie stać na solidne podgrzanie.
Poza tym nie jestem pewien czy dla pedofila gwałcenie to kara :weary: czy przyjemność.:grinning:

4 polubienia

Dla pedofila gwałcenie przez wielkoluda to kara. Bolesna. Oni mają pały do samego nieba XD
Energie w piekle pozyskujemy ze spalania dusz. Mamy dusze z całego globu więc jest tego sporo. Polakami staram się jednak nie palić bo dużo smogu generują. Ich zatrudniam jako palaczy choć tacy zrobili się roszczeniowi że chyba zainwestuję w kotły z podajnikami.

2 polubienia

Ujawniłeś nam nieco wiedzy z innego świata @Devil . Nie wiedziałem że dusze są palne, a może wiecznopalne?
Poza tym myślałem że Ty jest jakimś szeregowym diablikiem ( i tu należne przeprosiny) a okazujesz się osobnikiem mającym tam coś do powiedzenia, szczególnie w inwestycjach.:crazy_face:

1 polubienie

Awansowałem.
Szatan jest na zwolnieniu lekarskim. Ma zapalenie płuc XD

1 polubienie

Zapaliły mu sie od paleniska?:astonished:

My tu pracujemy w szkodliwych warunkach :frowning:

1 polubienie

Taką, żeby w następnym wcieleniach był tymi, których skrzywdził.

1 polubienie

Powinniscie dostawc dodatki!

1 polubienie