Wojna na Ukrainie

Słuchajcie, tam zanim zaatakowali napuścili h a kcerów :confused:

W tym tygodniu ponad 2200 osób złożyło deklaracje o wstąpieniu do Sił Zbrojnych RP. Wcześniej było to ok. 400 osób na tydzień…

Dzieje się…

3 polubienia

Wiecie ile płacą rodzinom za to, że zginął najezdzjac ten biedny kraj? 50dolców…
Przecież czy ci ludzie zyja w bance, że dają tak sobą pomiatać? Co innego bronić kraj a co innego mordować niewinnych :frowning: :frowning: :frowning: Z czego oni żyją, że takie pieniadze za narazeniezyci a tam sa oferowane
update: trochę się pomyliłam, bo po kursie ich waluty to będzie ze 100…

3 polubienia

To są ludzie tresowani dyktaturą, ciągłymi niedoborami
A wartość pieniądza?
To wymiana barterowa, złotem się nie najesz, ale zloto jest katalizatorem, srebro też😁

3 polubienia

@kaziu opowiadał jak we Włoszech można dostać nożem w brzuch za nie poczęstowanie papierosem za okupacji ludzie wydawali Żydów za butelkę wódki i papierosy ale to był najgorszy element wśród szmalcowników…jak widzisz zabić można i za mniej

2 polubienia

Opowiadał. A ile prawdy? W Polsce też tak bywa.

Po co miałby zmyślać?

Nie trzeba do Wloch.
Patologia i lumpy są wszędzie. A wojna jak to wojna - z ludzi wyciaga czesto najgorsze instynkty.
Głód narkotykowy i alkoholowy tez

3 polubienia

Moj kolega z Ghany,opowiadal by NIGDY i to pod żadnym pozorem,nie odwiedzać dzisiaj RPA.
Wielkie lampy zrobiłem bo nie tego sie spodziewalem od murzyna…
Bylo to tuż przed ichnim mundialem.
Ponoś w wielkich miastach trwalo polowanie na białych a poza tym,istnialy gangi kobiet dziwek które wodząc na pokuszenie,nie dawaly szansy przezycia…
Oficjalnie oczywiscie media milczą tak jak milczały wtedy.
I teraz bądz tu mądry.Magiel czy prawda?

2 polubienia

Prawda. Nawet w Europie sa miejsca gdzie lepiej nie zaglądać, a policja na terenie pojawia sie w sile pancernego batalionu albo wcale.
A murzyn murzynowi nierówny, wiekszosc wojen to tam nie narodowe a plemienne, granice panstwowe bywaja umowne.

4 polubienia

Pytanie retoryczne…I od tego czasu nawet raz,JEDEN raz o tym czytałem.Bardziej chodzi o to,z czyich ust to płyneło…
A byl to ojciec Anity Asante.Reprezentantki Anglii w piłce nożnej…

2 polubienia

Gangi kobiet dziwek wodzacych na pokuszenie nie dawaly szans przeżycia

Ale po co prostytutkom kusić facetów by potem ich zabijać? Przecież im zależy tylko na forsie chyba że mowa o jakimś syfilisie…

Ta firma, to sqrvysyny…

1 polubienie

Uważam z niezachwianą pewnością, że to, to co zrobili Polacy, pomagając Ukrainie, jest jedną z najjaśniejszych kart historii Rzeczypospolitej. Równej powstania Solidarności.

:+1:

5 polubień

Znając “normy” w niektorych krajach to przyjąłbym że to prawda wystarczy spojrzeć na Ukrainie jak dzicz z tzw.ludzi wylazi do tego bieda slamsy rasizm głód przestępczość wczesniej kolonializm…

1 polubienie

Ja tylko cytuję…Nie pytaj o sens z murzynami.Pewnie jakieś zacieranie śladów…

Tak!
Tym bardziej ze w historii nigdy różowo nie było.Z małym okienkiem w okolicach 1920.
Na Bałkanach,wykluczone!
Polak potrafi być przewrotny ale pomagać potrafi.I dlatego mam podwójne! I zawsze będę z dumą prawił o swych korzeniach.
Zresztą mialem juz wiele razy okazję…

1 polubienie

Coraz lepiej się czuję, ale przede mną jeszcze trochę choroby. Ale, jak się skończy, to zabiorę się tu za wyjaśnianie pewnych historycznych spraw polsko - ukraińskich. Wbrew powszechnym stereotypom.

3 polubienia

Fakt, odpowiedz spoleczna byla i jest nieprawdopodobna (szczegolnie biorac pod uwage bombardowanie negatywną propagandą i to nie od dzis czy wczoraj)

2 polubienia