Wojna polsko-rosyjska

Myślę, że właśnie wygrywamy wojnę hybrydową z Rosją. Ostatni atak rozłoży już Rosję na łopatki. Sami zobaczcie:

Teraz Rosjanie na pewno wszyscy umrą. Ze śmiechu. :wink:

1 polubienie

“Zdaniem śledczych podejrzani przewidywali”… to trzeba było się nagłówkować…

1 polubienie

To i na Putina wydać taki nakaz. Zamiast brać się za płotki, głównego sprawcę należy przyskrzynić.

:sunglasses: :rofl:

4 polubienia

Znowu kupa wypływa?
Ci kontrolerzy to już pewne nie żyją. Zapili się.

2 polubienia

Jaka wojna Polsko rosyjska? Po prostu śledztwo i winni…
No ale w tym przypadku (wyjątkowo) nikomu nie przeszkadza to że Rosja po raz kolejny pokaże ze nie liczy się z nikim broniąc swoich bandytów…
Bo winni przecież są od 10 lat, piloci mgła brzoza i Kaczyński buehehe

Śmiało, zmieścisz się. I tyle w temacie.

1 polubienie

Tylko ze że strony kontrolerów

Mnie to jakos nie bawi.Tym bardziej ze tym razem jest w wlasciwie wprost sformułowane oskarżenie o zbrodnie.
Oto co potrafi zrobic z czlowiekiem nienawiść.Nieuleczalny obłed fanatycznych oszczerców…

3 polubienia

Przecież samolot spadł na skutek podłożenia ładunków wybuchowych. To kontrolerzy je podłożyli czy odpalili?

2 polubienia

Jakas podkladke na te miliony wydane na komisje trzeba czyms umotywowac.
Wraku nie ma, nie zardzewieje bo to nie zelazo, najwyzej farba zejdzie…
No i Rydzyk nieszczesliwy, bo biznes z relikwiami nie wychodzi.

Czyli bronisz ruskich bandytów?

Kontlorerzy mieli celowo źle sprowadzać samolot.
A to co spowodowało wybuch to inna sprawa xd

Raczej zdrowego rozsadku.
To lotnisko w tym czasie nalezalo do wycofanych z eksploatacji miedzynarodowej. Wina ruskich to moze taka, ze na jakiekolwiek ladowanie tam zeezwolili - ale jak ktos sie glupio uprze?

Jeżeli jest wniosek o areszt to znaczy że są dowody.

To nie Ameryka :joy::joy::joy:
Na razie wniosek obowiazuje na terenie Polski, na miedzynarodowy list gonczy to trzeba nieco dokladniej umotywowac czemu sie czlowieka sciga.

2 polubienia

A po co, skoro miał być wybuch?

2 polubienia

Zestrzelili z procy…

2 polubienia

Po to żeby trudniej dojść do wybuchu i jakies dzbany wierzyły w katstrofe… Xd

Właśnie po to żeby teraz mieliście swoja oficjalna wersję i fakty jak samolot podchodźil

No to według ciebie jestem dzbanem. No tak, przewyższasz mnie wiedzą we wszystkim, bo co taki dzban, jak ja może wiedzieć? Zwyczajny głupek jestem wobec twojej wiedzy i mądrości…

2 polubienia