Wojna polsko-rosyjska

Dobrze ze o tym wspomniałeś bo właśnie miałem rozwinąć swoją myśl… Na co dzień nie wyglądacie na mało inteligentnych ale w temacie Smoleńska, mam wrażenie że po prostu udajecie tępych :rofl:

a Macierewicz i jemu podobni zawsze jak o tym mówi dochodzi :wink:

2 polubienia

Możesz rozwijać, jak masz ochotę, jedna teoryjka spiskowa więcej, czy mniej, to jest bez znaczenia.

3 polubienia

Bez znaczenia to jet zdanie wierzacych w teorie o katastrofie dla prawdy.

Słowo, prawda, absolutnie nie pasuje oo naiwniutkiej teoryjki o zamachu.
Ale jak ktoś to lubi, nic mi do tego.

2 polubienia

Ty nie możesz powiedzieć że wiesz ze była katastrofa.

Tym bardziej do oficjalnej wersji

Ale czy to były dwa oddzielne zamachy, czy jeden hybrydowy? No bo jak się dogadali zamachowcy? I tak wszystko co do minuty przewidizeli? Mimo spóźnienia Kaczyńskiego na samolot?

1 polubienie

Ja to sie zastanawiam czy aby na pewno Kacznski byl glownym obiektem “zamachu”? Sadzac po skladzie osobowym tej wycieczki paru powazniejszych kandydatow by sie znalazlo…

2 polubienia

Kurski coś cicho siedzi. On i Ziobro, po odegraniu roli marnotrawnych synów, wydawali się być filarami oraz bullterierami szaragowego. Przecież już raz go zdradzili, ale obaj okazali się takimi miernotami, że z podkulonymi ogonkami wrócili do pana. To było, bodajże w 2011.
A teraz zero znów stara się ugryźć rękę, która go karmi i czasem łaskawie pogłaszcze.
W PiSie, naprawdę dzieje się coś poważnego. Jest to skutek zgnilizny, jaka też toczyła PO. Zresztą toczy nadal. Szczyty polityczne w Polsce zaczynają osiągać dno.

A najgorszy wariant, jaki z tego może wyniknąć, to Konfederacja, która teraz zyskuje i to bardziej, niż to widać na zewnątrz. Za następną marionetką o nazwie Bosak czai się coś bardzo niedobrego.
Polityczny wrzód zaczyna powoli pękać i ropa wypływa.

Już na starym Pytamy dość ostrożnie pisałem, że właśnie taki scenariusz za kilka lat może się wydarzyć.

2 polubienia

Ciemnogrod teraz popierajacy prezesa moze przestawic sie bez wiekszego problemu dla siebie na Bosaka.
A marzenie, zeby ktos to wzial za mordy i bylo tak dobrze jak “po staremu” jest bardzo nosnym programem wyborczym
Tylko, ze jak dlugo mozna trwac w “oblezonej twierdzy” na jaka partie umownie nazywane prawicowymi przerabiaja Polske? Do tego swiatowy kryzys ani mysli sie skonczyc. Ledwo otrzepano sie z tego 2008 to zaczal sie covidowy. Moim zdaniem znacznie grozniejszy. Nikt nie bedzie sie uzalal nad Polska odmawiajaca wspolpracy.
Co prawda z tym “lewactwem” Unia to tez nieco przesadza, ake lepsze to niz zascianek rzadzony przez pseudopatriotow zapatrzonych w dyktatorow.
Obecny kryzys daje ciekawe efekty socjologiczne i gospodarcze. Zwlaszcza w zakresie dzialan oddolnych, a na te poklocona o wszystko i ze wszystkimi Polska nie jest przygotowana. Samorzady juz ledwo zipia, a kazda inicjatywa bywa utrącana z urzedu. Solidarnosc jako ruch to juz tylko bardzo piekne wspomnienie z 1980.

3 polubienia

Dzisiejsza, pożal się Boże, Solidarność, to nawet nie imitacja tej pierwszej, to nędzna, nieudaczna karykatura.

Unia to też kocioł, ale to największa szansa na rozwój i pokój.
Każda inna opcja stwarza realne niebezpieczeństwa, o których nie będę teraz pisał.

3 polubienia

Nie ma potrzeby pisac.

2 polubienia

Ale ze co masz do konfederacji dokładniej? Czy Bosaka i co za nim stoi? Coś dokładniej?

No i jasne, dlaczego były dwa zamachy. Ten kontrolerów i ten bombowy. Jeden był zorganizowany przez Tuska, drugi przez Kreml. Chyba dziecko to zrozumie. (ale chyba tylko dziecko :wink: )

2 polubienia

Jak mi znajdziesz i wymienisz choć jeden kraj, który dobrze wyszedł na rządach nacjonalistów, to podyskutujemy.

1 polubienie

A to o to tylko chodzi… Ale w konfederacji nacjonaliści to mniejszość i tak.

Po polsku narodowcy znaczy dokładnie nacjonaliści. Nacja - naród, narodowcy - nacjonaliści.

Nacionalitet - narodowość.

3 polubienia

No tak. Ale narodowcy to jedna z kilku(chyba kilku) parti w konfederacji.

No w Sejmie mają chyba tylu posłów co Korwin plus jest Braun jako sam.

1 polubienie

Wszystkie te partie są partiami narodowymi.

1 polubienie