Wojna polsko-rosyjska

Ja bym powiedziala, ze nie tyle narodowe co ksenofobiczne.
Niektore obficie podlane watykanskim sosem.

1 polubienie

Prawica tak ma. Nie tylko w Polsce.

1 polubienie

ten zlepek oszolomow nazywasz prawica?
ogolnie prawica fakt, ze kojarzy sie z “wartosciami chrzescijanskimi”, ale tych wyznawcow na poziomie uproszczonego katechizmu dla przedszkolakow trudno nawet katolikami nazwac.

PiSu nie mam na myśli, a Konfederację.

ja tez mam na mysli Konfederacje.
pod tym wzgledem to oni tez Bog, Honor i Ojczyzna. geba pelna frazesow i pustka w glowie.

Kiedyś przeczytałem ciekawy komentarz gdzies, że narodowcy(czyli Bosak) bardzo pasują w sumie do pisu… Mimo że wraz z Korwinem są niby tacy antysystemowi… Bo naprzyklad Bosak popiera 500plus i różne programy socjalne a przekaz ogólny z konfederacji mówi że nic takiego ma nie być chyba… I o to też się burzyli nie raz wyborcy konfederacji na grupach FB.

Bosak razem z żoną z Ordo Iuris chodzi na pasku Rydzyka.
Z PiS sie nie polaczy, bo tam takich politycznych wilczkow wiecej - jako przedstawiciel kolejnej kanapowej partyjki od egida prezesa niewiele by mogl. A w Konfederacji go slychac. Korwin Mikke powolutku z sil jednak opada, czas jest nieublagany, Braun to Braun, taki bardziej plankton, a Towinski? W jakiej on juz partii nie byl i z kim w koalicje nie wchodzil, zeby sie przy korycie utrzymac?
Na tym tle to i Bosak moze zablysnac.

1 polubienie