Wpuścił w maliny

2 polubienia

Przecież to moje zdanie! No, ale nie jestem prezydentem…

3 polubienia

Przypomniało mi sie jak w PRL mowiono, ze szwajcarskie laboratoria po analizie piwa z lodzkiego browaru wystawily certyfikat “kon ma cukrzyce”
Takich “wirali” na temat koronkowego w necie krąży duzo.

4 polubienia

Tak sie zarabia na placebo. Liczy się psychologia i panika. No i hajs.
Leczyć a nie wyleczyć.

3 polubienia

Twoje i każdego myślącego…

1 polubienie

Mimo wszystko, na logikę, takiego bardziej zjadliwego koronawirusa uzyskano, bo trudno, aby tak równo i kosztownie kłamano w państwach muzułmańskich i Chinach, a wiemy, jak dużo Chińczycy mogą na tej pandemii stracić po oskarżeniach amerykańskich. Właściwie stanęli pod ścianą.

Postawic Chinczyka pod sciana to jakbys probowal objuczyc kota i tak sie wywinie.

1 polubienie

Koronawirus to wiadomonacyjny wytwór xd

Może i tak być, jako zmuszenie USA do 3. wojny światowej, i do zaatakowania Chin i Rosji, bo to ostatnie lata, gdy USA - a więc i Izrael - mają jeszcze nad nimi przewagę. Ale że Siły Wyższe wszystko widzą, pewnie i rozwój wydarzeń będzie zaskakujący.

1 polubienie

No nie wiem, byli wielkim narodem niewolników, kulisów, wobec państw Zachodu (bez USA) i Japonii. Ogromną ceną wyzwolili się, podobnie jak Indie.

Co Ty znowu opowiadasz?
O wojnach chinsko japonskich to slyszales?
Widziales kiedys Chinczyka w naturze i miales okazje z nim porozmawiac - w jezyku posrednim, choc znalam kilku, ktorzy po polsku mowili lepiej niz niejeden nasz rodak. Nie liczac kolegi z mieszanego polsko chinskiego malzenstwa i chinskiej przyjaciolki w Hiszpanii. Plotkujemy po hiszpańsku :wink:
Szanuj bliźniego , nawet jak ma skosne oczy i mysli krzaczkami :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Bardzo watpię, żeby stracili. Nie chcą tracić dalej. A wirus: znasz moje zdanie…

1 polubienie

USA są w gospodarczych problemach przez pandemię, jak ranny odyniec Wojny zawsze były debilne, ale wybuchały.

1 polubienie

To racja, ale teraz trzebaby atomka i poszłoby pół świata… Kto ma więcej dostracenia? USA. Chiny mogą wyłacznie zyskać. Ale może wirusek da radę…

1 polubienie