Wraca ekstraklasa

Pytanie może być tylko jedno…Kto będzie w tym sezonie, mistrzem Polski?
Legia wygrała prestiżowy mecz w Chorzowie.
Lech zaczął ostro z miedziowymi bo już po paru minutach, jest w Poznaniu 1:0.
Innymi słowy,zaczęło się! :innocent:
A jutro Warta z Rakowem…
W międzyczasie,rodzime autorytety typują Śląsk Wrocław albo Jagiellonie Białystok…Rozumiem ale…Nie wierzę.
Gdyby tak się stało,bylby to pierwszy raz od dawna gdy ktoś spoza trójki Lech,Legia,Raków,potrafilby zagrać równie dobrze na wiosnę jak i jesienią…
Niemniej przyznać trzeba ze sytuacja po rundzie jesiennej jest bardzo ciekawa i zapowiadają się faktycznie, spore emocje!

1 polubienie

A ja utkwiłem w naszej lidze siatkarskiej, piłkarka liga zupełnie nie wzbudza u mnie emocji. Przestała i już. A w siatce też się dzieje, oj dzieje i to na niesamowitym poziomie sportowym. Z całą odpowiedzialnością twierdzę, że Polska jest światową potęgą w tej dyscyplinie. A jeśli chodzi o cudzoziemców, to grają u nas mistrzowie świata, olimpijscy, kilku jankesów ze pierwszego składu oraz Brazyliczyków w tym sam Alan Souza. Nasi rodzimi ligowcy, ci spoza kadry też sroce spod ogona nie wypadli, Grbić będzie miał wielki ból dyńki.

Warta-Raków 2:1!!!

I dziękuję za uwagę :joy: :blush:

Dodam jednak ze faworyzowany przez pół Polski,wroclawski Śląsk,na dzień dobry przegrywa u siebie 0:1 z Pogonią Szczecin.
Poczatek,jesli o pretendentów chodzi, zdecydowanie dla Jagi.Ekipa z Bielagostoku pokonała w Łodzi Widzew,3:1

1 polubienie