Wskaż jednego bohatera

Kto to taki?

Tyle o nim wiem, co podałem powyżej. Ze dwa miesiące temu, przypadkowo czytałem o nim.

Z jakich lat?

Współczesny jest. Z tego, co tam pisali, to pozytywna postać. Nie ma jeszcze 50 lat. Czekaj. Przypominam sobie, że urodził się w 80. O ile dobrze sobie przypominam?

Wolałabym uprzejmiejsze zapytanie o to dlaczego tak uważam, ale ok.

Możliwe, że wrócę jutro, bo jest tu sporo do napisania, a chcę to zrobić porządnie, tj. w oparciu o źródła.

Nie ogarniczałabym go do “aktor i artysta współczesny”.

Urodził się 16 grudnia 1980, więc ma 39 lat.

Resztę zedytuję jutro, bo teraz rozmawiam z partnerem, a partner jest dla mnie ważniejszy.

Nikt cie do niczego nie zmusza,“nowoprzybyły” :smiley:

Na starym Pytamy mieliśmy; - znawczynię ludzi, bardzo fajną userkę. Tak, jakoś mi się skojarzyło.

Czyli,mamy roznice…

1 polubienie

Różnice są wskazane.

Dobra, ja też już spadam. Dobranoc i do jutra. :blush:

Jakoś mi się zainspirowało, bo podoba mi się brzmienie tego słowa.

A mój znajomy :slight_smile:

To dla mnie bedzie Bach! Jak sobie pomysle ze on tak na piechote, Bog wie ile kilometrow zrobil, zeby Buxtehudego posluchac???

2 polubienia

Ha,ha,ha…Dobre!
Ja co niedziele,ide 50 minut na pociag,potem 15 minut jade a potem …40 minut sie szwendam bo tylko tak moge dotrzec na msze…
I potem drugie to samo wstecz…A o 17.00 rower i pol godziny wspinaczki do pracy:))
Tylko to jest teraz…

1 polubienie

Ale chyba nie targasz dobytku na plecach???

1 polubienie

Nie ma takiego, na którym się wzoruję, ale mam takich, których podziwiam lub podziwiałem. Na przykład do niedawna był to Steven Jobs, dopóki jego córka nie zaczęła mówić…

1 polubienie

Nie ale staram sie robic w miedzyczasie,zakupy.

1 polubienie

czyli zepsula wizerunek,tak?
Ale przez co?
Ch.Dickens byl dla mnie zawsze w oku cyklonu,najwazniejszy…Okazalo sie jednak ze w jego zyciu,malo ktora idea ktora glosil,spelnila sie.
A juz zycie rodzinne to na serio,nie byl"szczebiot jedynie niewinnych istot,kochanych bez wzgledu na wszystko"…

1 polubienie

Po krótce? Bo okazało się, że to był zwykły kutas wypierający się własnej córki, mimo, że pierwszy komputer nazwał Lisa. Wygląda na to, że podobnie jak z Dickensem

1 polubienie

Aaałaa…Az tak?
Nie wiedzialem…

1 polubienie