Wsparłeś już WOŚP?

Na co czekasz do diabła?!

4 polubienia

Jeszcze nie, ale wesprę. Wspieram od początku istnienia WOŚP.

5 polubień

Ja nie od początku gdyż 31 lat temu miałem tylko 6 lat i żadnych swoich pieniędzy. Ale wspieram odkąd tylko zacząłem zbierać złom

5 polubień

Ksiundz proboszcz po kolendzie muwił, rze owsiki nalerzy tempić. :stuck_out_tongue_winking_eye:
(A tak między nami mówiąc to nie wyglądał na zagłodzonego i sutanna tez zacna z wełenki bielskiej kroju włoskiego, szaliczek, tfu, stuła jedwabiem i zlotem dziergana, a Owsiak taki jakis oberwany i wychudzony to dałam na Orkiestre, nie organistę) :wink:

3 polubienia

Zbieramy od rana z synem. Teraz druga runda. Głównie w metrze i na dworcach, bo porządnie zimno. Oprócz Tego mamy skarbonkę on line, jak ktoś chce wpłacić bez wychodzenia z domu to w PW udostępnię

6 polubień

Oczywiście że tak. I jeszcze zamierzam( jeśli nadal tylko będzie możliwość ) w środę.

3 polubienia

U mnie niedługo zaczną. Całkiem niezłe kwoty idą z Holandii. Znam już czterech holendrzaków, którzy wpłacają. Dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Jedna wspiera od 7 lat.

5 polubień

Kiedyś / około 15 lat temu / było sporadycznie od przypadku /, po szpitalu to co roku i tylko na sprzęt, którego dla mnie zabrakło w potrzebie / nie lekarzy /. Wsparłem fizycznie i wirtualnie

2 polubienia

U nas nikt nie prowadzi akcji WOSPu…

3 polubienia

Tak. Wsparłam już. Przy okazji w Biedrze zakupiłam sobie orkiestrowe skarpety - fajny wzór i dobra jakość.

6 polubień

A ja z synem czapki z pomponem.

5 polubień

Dziś wsparłem, wysyłając na zapodane konto.

4 polubienia

A ja wsparłem rebusem:
Siema

4 polubienia

Rok temu kupilam takowe. Bardzo je lubię.

I jak bedą jeszcze poczatkiem lutego to tez kupię.

2 polubienia

Siema :grin:

2 polubienia

@ihtiel Teraz na te orkiestrowe rzeczy rabat. 2+2 gratis - na skarpety akurat. Myślę że zeszyty tez warto.

1 polubienie

Rozwiązanie:
48° 40′ 15″ N, 16° 32′ 10″ E

1 polubienie

Brawo, brawo!

To ja w nagrodę zapytam (A nie pytam jak wiesz każdego)

Widział kolega kometę już na niebie własnymi oczyma, widział?
Mowa o C/2022 E3 (ZTF)

Ja widziałem wczoraj, łatwo ją znaleźć.

2 polubienia

Ciemność widzę, widze ciemność!
To znaczy chmury zakrywające całe niebo. I do końca tygodnia nie zanosi się na zmianę :frowning:

3 polubienia