Wspomnienia...?

Wszedzie daleko… do lekarzy tez :roll_eyes: Nawet przeswietlenia nie da sie tu zrobic chociaz jest maszyna… jak chlopak rozwalil sobie palec(tak na maxa) to musial czekac do rana I potem jechaliśmy 2.5 godziny do szpitala na przeswietlenie i szycie…
jeden weterynarz jest tu jeden dzien w tygodniu, a drugi 2 godziny w tygodniu…

3 polubienia

Wakacje? A były wakacje? U mnie tylko trzydniowy wypad z domu (nad jeziorem) do domu (nad innym jeziorem) 30 km do własnego domu. Ale za to jakie towarzystwo :)))))

3 polubienia

No na pewno pomyślę, bo nad nami samoloty nie lataja :smile:

2 polubienia

I słusznie :wink:
Przeczytałam artykuł Polaka, który mieszka w Sydney. Tobie nie muszę mówić, że życie w tym mieście uznaje się za jedno z najdroższych w świecie.
Jest drogie, potwierdził to, ale szybko można sobie z tym poradzić przy obowiązujących zarobkach. Kilka lat wcześniej, najniższy tygodniowy zarobek, to 650 dolarów?
Zgadza się?

2 polubienia

Skoro Sydney i Polak, to ja dołożę jeszcze muzykę … Kolory już są :mali:

4 polubienia

@benasek jak tam u Ciebie z widocznoscią nieba? Starlinki już w tym roku widziałeś?

2 polubienia

Ostatnio nie widziałem. Wiem tylko, że znów się zaczęły inaczej układać. Ile je można było oglądać. Pokazałem wszystkim komu się dało, nawet psu sąsiadce … :grin:

2 polubienia

:joy: Media donoszą, że jeszcze dwa dni mam szansę je zobaczyć.
Zeszłego roku udało mi się.

2 polubienia

Znów są w jakimś szczególnym ułożeniu? Jutro, jak mnie skloroza nie powali, zajmę się tym.

2 polubienia

https://cowkrakowie.pl/2021/04/na-polskie-niebo-wraca-kosmiczny-pociag/

1 polubienie

Jak w powiesci Jona Cleary"Za horyzontem".Przeczytaj!

2 polubienia

Nie wiem jakie są najnizsze zarobki na etacie :stuck_out_tongue: wszyscy ktorych znam pracuja za stawke godzinową i ile wypracuja tyle dostana :stuck_out_tongue: Ja mniej wiecej tyle zarabiam, ale nie mam pelnego wymiaru godzin. Pracuje tylko jakies 25-30 godzin w tygodniu I mi z tym dobrze :stuck_out_tongue:

3 polubienia

I to najważniejsze :wink:

1 polubienie

Dzień w Olsztynie z chłopakiem i pobyt u kuzynki i wypady na Termy Warmińskie i buszowanie po sklepach :smiley:

2 polubienia