Wśród nocnej ciszy

Obecnie cyferki leżą pod respiratorem, sztucznie utrzymywane na niskim poziomie, bo robione jest zdecydowanie mniej testów.
Jak to po Świętach wszystko wypier*oli, to ŻĄT zwali winę na tych szóstych, dla których były przygotowane wolne miejsca dla niespodziewanych gości przy wigilijnych stołach.

Jakby co, to ja nic nie pisałem i nie podawać tego dalej, żeby im pomysłu nie podsuwać.
9 polubień

w razie jakby co to wina z czarnego piatku i wrednych bab. lesb gwalcacych pismilicjantow

3 polubienia

Tyle się już nasluchalem o tych testach, że jeżeli jutro miałbym wynik pozytywny to nie byłbym pewien czy mam covida czy nie… A miałbym tego bez objawów…choroba bezobjawowa, ciekawe…jak większość ludzi, czyli jedyny dowód to ten test? Xd

Nie doceniasz @ZiraaeLu łaskawości naszych rządzących. Oni nam pozwalają przyjmować na wigilię pięcioro gości. Czyli nasza rodzinna + 5.
Niewiadomy jest na razie sposób egzekucji tego przywileju. Czy patrole będą sprawdzać w mieszkaniach czyli w pokojach, pod łóżkami i w szafach, czy przed wejściem do bloku, czy może wyemitują specjalne przepustki. image

6 polubień

Pół Polski będzie sprawdzało pół Polski.

.hallelujah.

5 polubień

Poważnie?
Nie będą sprawdzać. To są “tylko” zalecenia.

4 polubienia

Zalecenia zaleceniami, ale z sąsiadem w okresie przedświątecznym dobrze trzeba żyć.

.co by mu denuncjatorstwo do łba nie przyszło.

3 polubienia

Zalecenia mówisz?
To już było. Jeden premier mówił o obowiązku, milicjanty nakładały mandaty a drugi premier łagodził że to były tylko zalecenia. To było wtedy, za pierwszej pandemii, jak premiera złapano jak sobie w Gliwicach biesiadował z gronem bardzo ważnych person bez maseczek.

3 polubienia

Ale ja mam wszystkich sąsiadów i sąsiadki bardzo fajne. Nie denuncjują :upside_down_face:
Ja też nie.
Poradzimy sobie. :wink:

3 polubienia

a to się jeszcze okaże :rofl:

.never say never.

1 polubienie

Pewnie masz rację, ale na razie jest tak, że nawet z rozsądku nikt nie zadenuncjowałby. Inni by go zjedli żywcem za takie coś. :joy:

1 polubienie

Isttnieją inne metody.
Po Świętach bedą wertowane wszystkie fotki na profilach FB i Instagramu w poszukiwaniu dodatkowych twarzy przy wigilijnym stole.

.i wpadł jak kompot w śliwkę.

3 polubienia

Dobrze że nie mam i nigdy nie miałam FB. Taki anonimek jestem :wink:

2 polubienia

no tak
leczysz zeby i kto Ci w klubie Wiewiorka podskoczy?

2 polubienia

6 polubień

Logika PiS. Zakazać spotkań w domach ale zezwalać na zgromadzenia kościelne. Najgłupszy rząd w historii RP

1 polubienie

Kwestia sąsiada donosiciela. Jak dosiesie że słyszy za ścianą imprezę to wykona telefon na policję.
To będą konspiracyjne święta

3 polubienia

To pokłosie konkordatowego związku małżeńskiego państwa z kościołem. W tej sytuacji lepiej nie nawoływać do rozwodu, bo na ulicę mohery jeszcze wylezą.

.i dopiero się burdel zrobi.

1 polubienie

Jeżeli się ma takiego potencjalnie wrazickiego sąsiada to trzeba zadziałać też profilaktycznie. Zapukać:
'- Dzień Dobry sąsiedzie. Wiesz sąsiad, ja jestem uczulony na koronawirusy więc nie chcę aby się tu niepotrzebnie plątały. Mam więc nadzieję że nie będziesz sąsiad wielu gości zapraszał, bo wtedy będę zmuszony, wiesz sąsiad, telefonikiem władzę zawiadomić. A mam tam dobrego kumpla.
image image image

3 polubienia

:rofl: