Wszyscy za jednego!

Devil jasne że tak .Młodzi chłopcy pozbierani z rosyjskich wsi zabitych dechami…Nie mają pojęcia co robią. Moim zdaniem wielu z nich nie strzela tylko tam po prostu jest…

5 polubień

Komórkami też się "nie zlokalizują, bo im ichnie linie, działające również na Ukrainie zlikwidowały tę możliwość.

4 polubienia

:joy:

3 polubienia

Pięknie!

4 polubienia

Ukraina organizuje legion ochotników zza granicy. Przydają im się najemnicy i byli wojskowi.

2 polubienia

Wczoraj na tvn24 byly statystyki strat, porownanie strat Rosji i Ukrainy w czolgach samolotsch ludziach itp… i tam bylo napisane, ze 2.8 tys smierci zolnierzy ukraincow i 3 tys ruskich…

Poszli na pierwszy ogien… Putin pewnie trzyma zawodowcow na pozniej.

3 polubienia

Rosja obrywa bardziej ale też ma wszystkiego więcej.
Fajnie że pomagają hakerzy. Na państwowych kanałach w Rosji lecą tylko ukraińskie pieśni patriotyczne.
:joy:

2 polubienia

Pytałem, czy możesz przytoczyć źródła tego info.

Podaj linka. To, że sobie sam napiszesz, nie jest żadnym źródłem.

Nie mam. Mowie tylko ze sobie tego nie zmyslilem. Nie wiem dlaczego tak ciezko o to info…

Rozpoznanie b o j em robi używając ich jak miso arm atnie . A potem wysyła tych co wiedzą trochę co robić. … :frowning: Szkoda każdego człowieka, ale tamci muszą bronić kraju.

2 polubienia

“(…) Cześć z wziętych do niewoli żołnierzy rosyjskich ma dopiero 19 lat, niektórzy z nich w ogóle nie przeszli szkolenia, byli źle wyposażeni - powiedział ukraiński generał na konferencji prasowej w Waszyngtonie. Mają dostęp do jedzenia i picia, są traktowani zgodnie z międzynarodowym prawem humanitarnym - podkreślił(…)”

Źródło- CNN

5 polubień

To jak nie potrafisz potwierdzić tego, co napiszesz, to niezbyt świadczy o tym, że jesteś wiarygodny.

Potem płaczesz, że cię tu traktują jak ułomnego.

Po co tak robisz?

1 polubienie

To lizusek. Podziwia twardych przywódców jak Putin. Kandydat na sługusa bez rozumu

1 polubienie

Widzialem to w telewizji

Wydaje mi się trochę naiwne, wierzyć, że armia agresora źle przygotowała atak i nie posiadając map, zmuszona jest kierować się drogowskazami.

2 polubienia

Polecam kanał nexta.
Daruj sobie ruskie media

Ale po co ja mam cos potwierdzac? Widzialem w telewizji wczoraj ze zginelo 3 tys ukrow wiec dlaczego niby mam uwazac ze to nieprawda, lub jakie wy macie podsatwy do myslenia ze to moze byc nieprawda?

Mam ogladac ukrainskie? Ktore nie pisza prawdy bo boja sie ruskich? Tam tez pewnie niezla propaganda i zaklamanie

Propaganda jest konieczna by ludzie nie tracili wiary.

1 polubienie