Wszyscy za jednego!

Czytałam o tym, nie pamiętam kto , prezydent czy mer, ale ktoś wystosował apel o taką inicjatywę @joko .

2 polubienia

Dlatego mnie stojacego z boku nie zadawala takie info. Wole fakty

W czasie wojny o fakty trudno. Media nadają z daleka by nie oberwać. Lepszą robotę robią zwykli mieszkańcy i ich telefony.

3 polubienia

Ruscy się nie pierd*ą
:pleading_face:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28161637,wojna-w-ukrainie-tragiczny-bilans-ofiar-atak-na-rodzine-z.amp

1 polubienie

Przecież mnie tam nie ma. Wkleiłam to, co znalazłam w necie i sam oceń czy to naiwne czy nie. Jedno jest pewne - logistyka ruskim padła.
Wysłali na wojnę dzieciarnię nie przeszkoloną.
\Morale “ruskiej armii” jest niskie.
Tyle wiem z netu.
Sama przecież nie pojadę tego oglądać, by “wiedzieć lepiej”.
Prawdziwość tych informacji każde z nas ocenia po swojemu. Też uważam, że informacje mogą być trochę “przedobrzone”, by dany portal był bardziej poczytny, ale nie na tyle, by były jakoś bardziej przekłamane, bo wtedy również portal straciłby czytelników. Trzeba sobie samemu wypośrodkowywać.

7 polubień

Ja jeszcze dodam od siebie, że bodajże wczoraj albo i przed , rosyjscy żołnierze podali się za polskich reporterów @Vilemo.

1 polubienie

Powaga ?
:scream:

1 polubienie

Też mnie to dziś ogromnie ucieszyło @Devil , @Vilemo .

To nie dobrze. Powiedzą że Polacy zabijają Ukraińców. Gra na spór

Tak, teraz ciężko będzie mi to znaleźć. Jestem na okrągło w necie, czytam dosłownie wszystko, jeszcze nigdy tak często nie ładowałam tel i laptopa, na okrągło na chodzie są wraz ze mną ;))

1 polubienie

Witaj w klubie :grin:

1 polubienie

Ciekawe, czy w takim czołgu da się mieszkać. To prawie jak kamper nawet, tylko chyba tam trzeba wszystko urządzić. A na lufie można hamak powiesić albo baniak z wodą, żeby się umyć albo sobie w upał plandekę zainstalować, żeby mieć ochłodę …

1 polubienie

Widziałaś film Furia? Jeden z lepszych filmów wojennych.
Nie wiem jakie teraz te czołgi robią ale wątpię że jest tam komfortowo. Ten film to pokazał. Ciasnota, duszno, zapach paliwa.

1 polubienie

W obliczu skoków rat kredytów frankowych to jak za darmo. Tylko gdzie za potrzebą pójść?

1 polubienie

Miałem na myśli naiwne podejście tych, którzy te drogowskazy zmieniają lub demontują.

2 polubienia

Od tych newsów można się rozchorować. A to niekoniecznie jest całkiem naiwne, ze zdemontowali tablice.

Ziraael - nie wszyscy są tacy bystrzy, jak Ty. Takie zajęcie z pewnością podnosi morale tych, co to robią. Choćby dlatego warto.
A poza tym… nie na jednym a na kilku portalach czytałam, że troszkę utrudniają jednak ruskim orientację w terenie. Nie tylko tymi napisami.

2 polubienia
3 polubienia

Najbliższa dni będą kluczowe. Wszyscy będą zmęczeni. Oby Ukraińcy wytrzymali. Ruskie podobno chcą negocjować. To dobry znak. Tracą ludzi i sprzęt. Sankcje też działają.

Ta jasne… Bo Rosja podda sie i wycofa z inwazji na jakas Ukraine xd Przeciez to niemozliwe. Putin sie nie wycofa dopoki nie osiagnje tego co sobie zalozyl.