Wszystko co śmieszne

Jakaś kocia pierdoła, a nie kot. :stuck_out_tongue:

Eee, dlaczego?ludzie troche rozrywki mieli :joy:
A choinka zacna, ciekawe jak wydoko się wdrapał?

No, bo brak rąk do pracy i trzeba stawiać na dyrektorów z łapanki.
W Castoramie płacą gorzej niz w spolkach Skarbu Panstwa.
Skąd to wytrzasnęłaś?

Karczma Rzym blisko tego kodu pocztowego to drewniana chata z pycha jedzeniem i złodziejskimi cenami.

Płaskostopie, krótkowzroczność, alergiczny nieżyt nosa. Z takich powodów niektórzy uczniowie mają wydłużony czas na egzaminie ósmoklasisty i maturze.

Powinni dorzucić jeszcze owsiki, trądzik i łysienie plackowate. :thinking:

I łupież.

O! I o to chodzi! Łupież najważniejszy! :grin:

Ja bym proponowała świerzb.

I wesz łonową.

No ale skąd mendy u takich dzieciaków? :wink:

Od wiatru… :crazy_face:

Od pokazywania nauczycielom, gdzie ich mają.

Od wiatru, to się w ciążę zachodzi, gdy się sika pod wiatr. Na pewno słyszałeś o wiatropylnych. :thinking:

Słyszałem, ale i przy okazji mendy wiatr może przenieść.

No to dla śmieszności taki homonim śmieszny: :grinning:

Kalesony to xxxxxxx xxxxxxx są,
że wspomnę mimochodem,
przecież chłopy noszą je pod spodem.
I homonim życiowy z tego mnie wychodzi,
zgadujcie starzy, zgadujcie młodzi.

Jestem całkiem spoko,
ze rozgryzie to to @joko
Zaraz @benasek tu się zleci,
i on zgadnie, tak jak leci,
a @Bingola trafi trzeci.

Pozostali niech się pocą,
i niech śni im się to nocą.

:stuck_out_tongue_winking_eye:

@ihtiel i @gra zgadną błyskawicznie,
One to robią ustawicznie.

Myślę, że masz rację,
stawiam Ci kolację. :+1:

Serdecznie dziękuję
Wieczorem się zamelduję.
:grin: