Wszystko co śmieszne

A teraz, madam,
żegnam i spadam… :yum:

:running_man:

A spadaj, spadaj, tylko se nogów nie połam. :wink:

A myslisz że ja nie?

Ciebie już birbant wymienił :joy:

Tak sobie bezmyślnie przeglądam forum, i zobaczyłam, że wezwałaś mnie do tablicy, więc stawiam się. Tym razem nie zgadnę, nie potrafię myśleć. Od kilku dni mam … sama nie wiem co. Siostra zmarła w szpitalu, po ryzykownej operacji. Czeka nas Wigilia z teściami a nastroju do świętowania kompletnie brak.

Wiem co czujesz, bo w styczniu tego roku pochowałam swojego jedynego brata. Przyjmij wyrazy współczucia.

U mnie walkower
Ale mam ciepla wode w kranie.

Nic i nigdzie?

Czyli kombinacja alpejska?

O przepraszam . Koty z dzewa zejsc potrafia. Psy naja gorzej


reklama fundacji


krzyk mody w cenie biletu miesięcznego

Po czym poznać Rosjanina w Ameryce?
-Przychodzi na walki kogutów z kaczka…
-A po czym poznać, ze są tam Włosi?
-Stawiają na kaczkę…
-A po czym poznać, ze jest tam mafia?
-Kaczka wygrywa.

Żywa reklama firmy! Najlepsza! Powinni mu tantiemy płacic (najlepiej z naturze)

No ale nie je…

Czeka na rozpakowanie do degustacji