Wszystko rozumiem, ale

to szczyty!!!

“To bolesny dzień dla Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS w piątek rano oddał hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej na pl. Piłsudskiego, przed pomnikiem Lecha Kaczyńskiego, a później także przed Pomnikiem Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Był też przy grobie swojej mamy Jadwigi Kaczyńskiej, która spoczywa na Cmentarzu Powązkowskim. Nekropolia jest zamknięta w związku z pandemią, ale szefa rządzącej partii wpuszczono.”

4 polubienia

Cichaj, chcieli władzy to mają, niech teraz kombinują komu ukraść żeby kraj z nędzy wyciągnąć :grin:

5 polubień

Polska nie jest Twoją czy moją ojczyzną. Są ludzie godni i niegodni bycia Polakiem. Tu przykład senatora Biereckiego z PiS.

Państwo i prawo nie są dla Ciebie albo dla mnie. To wszystko jest dla godnych. Żeby uczcić tę setkę ludzi, którzy zginęli w Smoleńsku… politycy mają za nic te dwieście osób, które zmarły na COVID19. To nie ludzie przecież, to statystyka… Tak mawiał Stalin, co jest ponurą i gorzką ironią dla ślepych i oczadziałych.
Pogarda… Tak, to jest właściwe słowo! Ci ludzie tak często czymś gardzą: sobą, Gowinem, Platformą, Biedroniem, zasadami, komuną, prawem, ograniczeniami… Oni gardzą nami wszystkimi… i to nie tylko tymi, którzy mówią że są tragedią dla Polski.
Nie, oni gardzą także swoim elektoratem, dzięki któremu jak robal toczą ten kraj, wydalając za sobą odchody. Gardzą Wami wszystkimi fundując taką telewizję, gardzą Wami śmiejąc się z praw za które Was karzą a sami mają za nic. Gardzą Waszą wiarą, sami kradnąc, kłamiąc, obmawiając, szykanując niewinnych, zdradzając żony… To ogólna pogarda wobec wszystkiego poza sobą… choć myślę, że sobą też gardzą… i pewnie dlatego nigdy się nie uśmiechają szczerze i nie są pogodni i ludzcy.

9 polubień

Każda mafia ma swego ojca chrzestnego. Naszym jest Jarek. Władca marionetek.

2 polubienia

Pogarda to właściwe słowo, ale czemu piszesz : Was, Wami itd
Ty jakiś wyjątkowy, czy jesteś z ich paczki? :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Tak, ale oni za rodziną w ogień by poszli, nasi chcą nas tam wepchnąć.

1 polubienie

Bo nasz godfather nie ma rodziny. A kota nie poświęci.

1 polubienie

A kto, prócz “krajowych” da się okraść???

1 polubienie

Antoni sprawdza ten wątek

2 polubienia

Bo mówię do Was, a nie do siebie.
Muszę uważać żeby do siebie nie mówić, bo mnie zamkną prewencyjnie… a dziwnym trafem się zarażają ludzie wirusem w domach pomocy i na oddziałach psychiatrycznych :wink:

4 polubienia

HĘ??? “ta ostatnia rozmowa…” dotąd nie opublikowana.

Na poczatku pandemii, wielu znanych i bogatych wsparło finansowo walkę z wirusem, nas też proszono o to samo, kazdy grosz się liczy, więc ktoś tam pisał, żeby emerytom zabrać tegoroczne premie :grin:

p.s. moim mieszkaniem zatrzęsło! wirus, cholera w drugim pokoju i jeszcze to? :sob:

1 polubienie

Wszystkie darowizny bym polikwidowała! Niech przestaną kraść, starczy!!!

1 polubienie

Maseczkę ochronną już masz? Nosisz?

3 polubienia

Nie, dokąd nie dostanę ZA DARMO!!! (k…a!!!)

1 polubienie

Noszę od kilku dni w pracy. Mam kontakt z ludźmi, więc uznałem, że to nie jest zły pomysł.

3 polubienia

Nie mam problemu z jej noszeniem, a kupieniem, dlatego szyję sama, do tej pory nie musiałam.

3 polubienia

Mnie koleżanka uszyła maseczki z kieszonką na filter, ale mam problemy z noszeniem, bo ja mam na górze bardzo małe uszy… i gumki mnie się nie trzymają, muszę kombinować inaczej. Ostatnio trytytki zastosowałem z tyłu głowy… teraz gumki szersze na całą głowę, bo na uszach mi się nie trzymają

2 polubienia

W ogóle to: Gdzie jest Ziobro?

Jakoś zniknął od momentu gdy ten minister rolnictwa zachorował. Wtedy też kilka osób z ministerstwa sprawiedliwości zachorowało. Podali że Ziobro nie, ale zniknął zupełnie. A przecież tyle spraw dotyczyło ograniczenia praw… i co ? Żadnego komentarza, wypowiedzi, przemowy?
Zniknął chłop jak Macierewicz przed wyborami…

1 polubienie

Drzewa umierają stojąc… (sorry)!

1 polubienie