Wszystko rozumiem, ale

Nie mam trytytki, sprawdziłam wszystkie paczki makaronu​:rofl: filter z zapasu do okapu kuchennego, kłopot z gumką cienką, jeszcze nie znalazłam niczego w domu, dziwnie jakos te dzisiejsze majtki szyja :rofl:

3 polubienia

Możesz papierowego ręcznika kuchennego użyć jako filtra.

1 polubienie

Tak, ale mam nóweczki filtry, on jest lepszy, można z nim maskę wyprać.

2 polubienia
3 polubienia

Jak mi każą, to niech dadzą! Jestem okropna…

1 polubienie

Nie dadzą, ale możesz się zasłonić apaszką lub szalikiem, lub czym tam chcesz. To po to, żebyś nie kichała i nie kaszlała na ludzi :wink:

2 polubienia

Za odsłoniętą buzie po 16 kwietnia mają być kary.

Taaa, lato idzie a ja mam zasłonić się szalikiem… A ONI się zasłaniają???

1 polubienie

Tak. Zasłonią się, żeby nam drobnym szaraczkom dać przykład.

1 polubienie

Ha! (komputer nie przyjmie…)

1 polubienie

Daj @elsie Reksiowi najlepszą ramkę - pozwolę sobie zasugerować.
Radykalny on ale przecież pisze otwartym tekstem to co wielu myślącym w sercu gra. image

3 polubienia

Zrobione!!!

Ja właśnie swoją zrobiłam :rofl: kuźwa, trytytki nie mam i oczy mi zakrywa, gumka uszy naciąga i są odstające :rofl: musze w necie kupić :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Litości! Wszyscy o trytytkach a ja nie wiem co to jest!

3 polubienia

To taka opaska zaciskowa, różne kształty i zastosowanie, można ją wyginać i dopasować do kształtu jaki chcesz osiągnąć.
Moja maska garażowej roboty jej nie ma i maska na oczy zachodzi, bębę musiała brele nosić póki normalnej nie kupię :rofl:

2 polubienia

Politycy PiS-u to się chyba za półbogów uważają. Już przy fali rozbitych limuzyn tak uważałem. Oni rządzą, więc przed nimi nawet prawa fizyki, a teraz również biochemii, powinny ustępować.

3 polubienia

A z czego sie taką tetetkę robi? I skąd ta dziwna nazwa?
Jak to się w maseczkach stosuje to już wiem.

1 polubienie

To jakieś tworzywo sztuczne, nazwa pochodzi od firmy, która jak pietwsza wprowadziła je na rynek.
Trytyt. Sprawdziłam, skoro już zapytałeś😉
Używa się też innej nazwy: zip.
Jeśli chcesz sam maseczkę uszyć, poszukaj w domu, czy masz makaron tak zamknięty

20200411_195825

1 polubienie

To do mnie przemawia. Jasne że z takimi zamykadełkami się zetknąłem. Mało tego, przez kilkanaście lat używałem tego codziennie w pracy, nie wiedząc jak się to zwie. Pełen wdzięczności jestem @efka za to info.image

3 polubienia

Znowu zaczniemy być kreatywni :stuck_out_tongue_winking_eye: ja będę próbowała zrobić drugą maseczkę inną metodą, te odstające uszy od nacisku gumki są komiczne :rofl:

2 polubienia