Wybaczcie, ale musiałem

Yebat’ putina squrvisina…!!!

“Miałeś chamie złoty róg,
kibel złoty, byłeś bóstwem,
wszyscy z tobą się liczyli,
aż tu nagle, w jednej chwili
wszystko ci się poyebało,
bo ci wojny się zachciało.
Teraz większość tego świata
ma cię, qurvo za wariata.
Świat, cię qurvo nie szanuje,
byłeś carem, jesteś ch.jem.”

Ołeksander Mazur.

13 polubień

Jemu to zdaje sie bardziej zależy, żeby sie go bali niz szanowali.
Psychopaci i strachy na wróble tak mają.

6 polubień

Ja pierdzielę, właśnie słucham wyjaśnień, dlaczego to mogło się wydarzyć.

2 polubienia

Bo według tej swołocz,y od wieków bać się = szanować. Na wschodzie strach, to szacunek. Z obu stron. Tych, co sieją strach i tych, co się boja. Boją się, więc szanują.

3 polubienia

Poziom z gatunku"ku pokrzepieniu serc"
Tak na marginesie…70% Afryki albo milczy albo popiera Putina…A co?Cytując pieknoduchów,w Afryce też są ludzie,czyż nie?
I zanim sie “zamachniesz na mnie kiełbikiem”[z jakiego to filmu?] to ja i wlasciwie tylko ja,pisze tutaj od lat o zbrodniach popelnianych na murzynach w Afryce…Aby nie otwierać"nowego okna" dla obludy i kłamstw,nie napisze wprost,popelnianych przez kogo… :rage:
Ok.Wracamy do Europy.
Historia niczego nie uczy.
Hodowanie zarazy na własnym ciele ma zdaje sie,bardzo dlugą tradycję.Rozwiniecie tej mysli,zostawiam juz Tobie.Mimo iz by to udowodnić,wystarczy wiek XX.Ale byc moze dodasz coś od siebie.
Ale nawet w powyższym klimacie,Putin był takim carem jak Adolf.Od jednoczenia do ikony droga daleka.Tym bardziej ze odbywa sie to drogą zbrodni,przymusu,kupowania najciemniejszego elementu jako sily sprawczej…
Zaprzecze samemu sobie ale ciemność nie musi sie uczyć z historii.Ona zna swoją droge i jesli ewoluuje to jedynie w kwestii okrucieństwa.

2 polubienia

Mi się już nawet nie chce pisać o tym zbrodniarzu wojennym i ludobójcy. Jak o nim myślę, to bardzo mocno się denerwuję. Nie chcę przez tego bandytę rozwalić resztek nerwów.

5 polubień

Hitler otoczyl sie podobnymi sobie psychopatami.
Reszte karmil metamfetaminą (Pervitinem) i propagandą.
Historia kolem sie toczy, a postęp jesli chodzi o prochy i srodki przekazu niewspółmierny.

3 polubienia

Nie zwalałbym niczego na blizej nieokreślone otoczenie.Tak Hitler,Lenin,Robespierre czy tym bardziej Stalin byli na tyle silnymi indywidualnościami by wykreować własny obszar zbrodni.Nieznany wcześniej.

3 polubienia

Sedno rzeczy.

Tę dość prymitywną rymowankę ułożył Ukrainiec po polsku. Jakiś yutubowiec, który przed wojną był i jest wielkim zwolennikiem naszego kraju i uwidaczniał to na filmikach. Zna polski język. A teraz walczy z bronią w ręku i z pola walki przesyła czasem coś w tym rodzaju. Ostatnio yebał swych rodaków uchodźców w Polsce, za to, że narzekają, bo i tacy się znaleźli. Zaproponował im powrót. Pod te bomby, od których uciekli.
Być może ten chłopak zginie, nie daj Boże, ale to bardzo pozytywna postać.

Co do przykładów hodowania zarazy, to nasza polska historia jest najlepszym tego przykładem . Dotyczy też i polityki wobec ziem, zwanych dziś Ukrainą.

5 polubień

Wymienił bym więcej takich, ale nie o to chodzi.
Ta rymowanka, jest taka od serca.

1 polubienie

Uff…bo juz sie bałem ze ktoś z tego “sztukę” zrobi…
Nie mam nic przeciwko bo na fali wściekłości,jest w tym prawda.I jak to bezpośrednio człowieka dotyka to…to juz chyba tylko K.K.Baczyński potrafił wznieść sie tam gdzie nie siegają inni.

3 polubienia

Psychopatą się rodzisz.
A swoj ciągnie do swojego.
Co do silnych osobowosci? W takich grupach wygrywa ten najbardziej pozbawiony cech ludzkich.

I znów 10 z Twojej strony.

1 polubienie

Że co??? :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Zacytowałem Cię. Trafiłeś w punkt.

Tak, jak i tę “poezję” wziąłem w cudzysłów i podałem autora.

1 polubienie

Ok. Ale moje"że co?" było nie do Ciebie.
Tobie odpowiedzialem wcześniej.

1 polubienie

Dopiero po Twojej uwadze, zauważyłem, że to do okonka. Jak widać, bywam gamoniowaty czasem…

2 polubienia

Oj nie truj doopy tylko w tym tyglu wypowiedzi,trzeba troche uważniej patrzeć skąd głos pochodzi. :innocent:
Ta złość dlugo jeszcze pozostanie kluczem do zrozumienia.Smutne ale innej drogi juz teraz,nie ma.

2 polubienia

Odpowiedź na to co napisales
Hitler,Lenin,Robespierre czy tym bardziej Stalin byli na tyle silnymi indywidualnościami by wykreować własny obszar zbrodni.Nieznany wcześniej.
Podkreslenie moje.

???
Nie rozumiem…Sam mam sobie odpowiadać?