Wybieracie się gdzieś na wakacje?

Kwarantanny oraz…same loty.
Samolot to obok szpitala,najgorsza wylegarnia wszelkiej zarazy.A moje linie i tak jeszcze nie działają…
A kwarantanny w obie strony,to w tej chwili 4 tygodnie,wiec i tak w ogóle nie ma o czym mówić.

3 polubienia

No tak, jeszcze trzeba sie dostac. Na razie u mnie lotnisko nieczynne co wykorzystuja mewy chlapiac sie w basenach. Tez na razie ze wzgledu na brak badan jak zachowuje sie wirus nieużywanych. Ale test na ptaszydlach wydaje sie byc obiecujacy - coraz zwawsze.

1 polubienie

Ja tak naprawdę… już zrezygnowałem z wakacji mentalnie… Na koniec wakacji miałem zagrać na fajnym wydarzeniu międzynarodowym… i wciąż nie wiem czy będzie :frowning:

2 polubienia

Z tego co wiem wiekszosc imprez odwolano albo przeniesiono na lepsze czasy. Wiem, nie pocieszylam Cie…

2 polubienia

Dla mojej corki ten rok to dramat.Nie dosyć ze nie moze chodzic do szkoły ktorą szybko polubila i do przyjaciół ktorych niemal z miesiaca na miesiac ma kilkunastu,to odwolano wszystkie koncerty ktore jej wykupilismy,od Krakowa do Doncaster,przez Londyn…Marzyla o swoim najpiekniejszym roku w zyciu a wyszło jak w jakims dramacie…Na szczescie ma 14 lat a nie np. 11-12
A ja i ciesze sie i jestem dumny z jej postepujacej dojrzałosci…

3 polubienia

ta jeszcze nie jest odwołana, bo ponad 3 miesiące zostały… ale pewnie będzie. Na dziś się przygotowuję jakby miała być

1 polubienie

Planuję wypad w góry z rowerem ale tak pod koniec lata albo we wrześniu kiedy nie będzie tam tylu baranów “aktywnie” odpoczywających przy słodkim żarciu i piwie. Nie lubię tłumów.
Teraz to przynajmniej konie odetchną bo fiakrzy z powodu covida mogą brać tylko po 8 grubasków.

3 polubienia

Jak zwykle siedzę na d…

1 polubienie

Fajne i tajemnicze zdjęcie

1 polubienie

Firma nie daje chwilowo żadnych urlopów nikomu, tyle pracy a ludzi brakuje, jedyne usprawiedliwienie to lekarz lub szpital

Na wakacje, to póki co, to wybieram się standardowo do pracy. Nie sądzę, żeby u mnie w robocie, w najbliższym czasie na urlop puścili.

2 polubienia

Jak w czeskich Karkonoszach…

2 polubienia

Ta Szwajcaria Saksonska rozciąga sie i na czeska strone, a Karkonosze to fragment tego samego pasma górskiego o ile sie nie myle. Wiec podobienstwo nieuniknione.

2 polubienia

Co dzień robię sobie wakacje po pracy

1 polubienie

Ktoś mnie namawia na zwiedzanie tych okolic

1 polubienie

Przez moment mi się wydawało, że o tym myślałaś … Polecam, choćby raz warto tam być.

Tfuuu, to jest to! :grin:

neunswanstein

2 polubienia

Schwangau? Bo moja fota tak.

1 polubienie

Moja to zamek Neuschwanstein, miejscowość Schwangau … :cat2:

Twoja też, bo to ten sam zamek.

Warto znaleźć czas, kiedy tłumów nie ma. Mi się to udało.

2 polubienia

Nie tylko Tobie, te zdjecia robione 2 tygodnie temu, ale ciiii.
Mam też filmy, piękny widok dech zapiera.

1 polubienie

To jeszcze dodam, że niedaleko zamku sprzedaje pewien Polak obrazki, zresztą bardzo ładne.

A zmieniając temat i korzystając z tego, że jestem przy głosie, polecam poszukiwanie komety Swan na niebie.

1 polubienie