Wygramy?

Ok.Niech im pomaga :rofl:

1 polubienie

W półfinałach nie na slabych.Nigdy.
Turcja jest do ogrania.

1 polubienie

Też tak uważam.

1 polubienie

Przegramy…

Niewykluczone.

Właśnie oglądnąłem sobie duże fragmenty meczu Turcji z Holandią. Holenderki, które nie przegrały na tym turnieju do tego spotkania nawet seta, tym razem miały jakiś kryzys, oddając mecz gładko. Grały jak nowicjuszki. Z tego, co widziałem, to Turczynki są do ogrania, mimo, że mecz jest w Ankarze. Teoretycznie lepiej dla naszych, że trafiły na Turcję, niż gdyby miały znów grać z Włoszkami, albo, nie daj Boże, z Serbią. Tak czy owak, jutro znowu wielka nerwacja. :thinking:

2 polubienia

Nie jutro, w sobotę @birbant!
A ja nie obejrzę, będe na jachcie na Mazurach :frowning:

2 polubienia

Bo to jest turniej.
Nie ma ekipy ktora zagra wszystko na tym samym poziomie…
Niestety z tej trojki,nie ma jak wybrac…A my zagramy teraz jeszcze przeciwko kibolom i sędziom…

1 polubienie

Zauważyłem, że nasze dziewczyny, im trudniej, tym lepiej. Są świetne, ale brakuje im rutyny i ogrania
i grają zbyt emocjonalnie. Ale jednego im odmówić nie można, walczą, jak tygrysice w obronie młodych. Czasem się to mści, ale w większości daje dobry efekt. Zobaczymy najbliższą sobotę.
Nerwing będzie,

2 polubienia

I ta walka moze sie przydac…Oby tak bylo…

2 polubienia

Odliczam godziny i…ciesze sie ze to bedzie Turcja a nie Bulgaria…
Ale reszta to juz na serio,tylko w dziewczecych rekach…:smiley:

1 polubienie

A dziś piłkarze w Słowenii. Wcale nie musi być łatwo.

1 polubienie

Nie chciałbym zarobić plaskacza taką dziewczęcą ręką. Zęby by uszamy wylatywali. :face_with_hand_over_mouth::smiley:

2 polubienia

Ja prdl…, że powtórzę za Januszem Gortatem. Co wyrabiają nasi koszykarze w Chinach na MŚ, to mi się pod deklem nie mieści. Ale wymiatają! W czwartym wygranym, pod rząd meczu, pojechali po Rosji!

2 polubienia

I nie bedzie latwo.Tym bardziej ze byla dluga przerwa a to nam nigdy nie sluzy.

1 polubienie

Wlasnie chcialem cos dodac…
To zreszta cos “dla milosnikow statystyki”,jak mawaial Stefan Rzeszot:))
Otoz nie przypominam sobie abysmy kiedykolwiek,w waznym meczu,wygrali z Rosja czy ZSRR…

1 polubienie

Kilka lat temu się zdarzyło. Ale już nie pamiętam okoliczności.

1 polubienie

Ze Słowenią będzie trudno, moim zdaniem. Remis mnie zadowoli, ale ucieszy wygrana. Taką ładną mamy statystykę, po co ją psuć? :grinning:

1 polubienie

Remis wystarczy ale jesli juz mamchciec" czegos wiecej to na zero z tylu.

1 polubienie

Ale chyba nie w imprezie rangi mistrzowskiej?